Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Maurycy77


Maurycy77
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Otrzymujesz ostrzeżenie 15% za pisanie wątków w złym dziale.

Rekomendowane odpowiedzi

zosta\łem zbanowany przez D4rkness_ za niby reklame celowąa to nie prawda, na działce nie pamiętam kogo? robiłem tam sklep w grze i nagle mnie wywaliło i pisało tak:Jesteśzablokowanym na tym serwerze za Reklam [CELOWA] przez D4rkness_ od bana morzna odwołać się na forum i link strony i prubuje jusz chyba rok i teraz patrze i można złożyć skargę i bardzo prosze o odbana

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

dostałem bana za cheaty chciałbym unban plz nic nie zrobiłem a kiedy byłem sprawdzany pół chat pisali on nie cheater jaki mam dać dowud? byściemi uwierzyli? zostałem zbanowany przez wikkia

a

unknown.pngnie mam żdnego cheat włonczonego mam tylko włączone mc dc bluestack aplikacje podbna do sklep play origin i  tyle 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego admina jak D4arkness_  XD

Nie rozumiem trochę tego odwołania gdyż jest o reklamie celowej i o cheatach. 

Co do cheatow zapewne nie dałeś się sprawdzić i nie współpracowałeś z wika więc ban słuszny 

Ponadto brak wzoru 

Do odrzucenia 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas sprawdzania powinieneś wejść na ts a nie czytać na chacie wiadomości graczy, że jesteś niewinny.

Do odrzucenia

unknown.png

   EZ WIKA XD

unknown.png

SAD :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...