Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Justynakurako


Gość Maroem
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maroem

Nick zbanowanego: ...Justynkakurako
Nick Administratora, który banował: .... Giecio
Długość bana: ... 5 dni
Kiedy to się stało? : ... 29/12/2020
Opis sytuacji: ... Konto córki (8lat), gra na swoim laptopie który dostała jako prezent urodzinowy około 1 rok temu, grała do tej pory na tym samym dostawcy i routerze jak dziś (za wyjątkiem 7 dni w wakacje i ferie bo jest u mnie), a tu dziś ban? Z jej łącza korzysta jeszcze kilka urządzeń ale żadne nie ma poza nią zainstalowanego Minecraft.
Screen bana: ... https://zapodaj.net/8e495aeec243d.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maroem

Witam ponownie,  zdaroova to jej poprzedni nick, obecnie justynkakurako bo się nie podobał, jest to internet radiowy w domku jednorodzinnym z którego korzystają 3 osoby (dwa laptopy i 3 telefony), serio posądzacie 8 latkę na darmowym serwerze o multikonto? Maroem i levelgame_ to moj tez po zmianach ale ja sie w życiu z jej wifi nie logowałem.

I pytanie za co dostałem karę za nie zgodny z tematem lub wzorem skoro kopiowałem z wzór odwołania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maroem napisał:

I pytanie za co dostałem karę za nie zgodny z tematem lub wzorem skoro kopiowałem z wzór odwołania?

 

Wzór wątku jest poprawny, natomiast wzór tematu już nie. Temat Twojego odwołania powinien wyglądać następująco: "[Odwołanie][Mc] Justynkakurako"

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było nie robić multikont, zapraszamy na nową edycję, która zacznie się 03.01., takie bany nie przechodzą z edycji na edycję, wiec będzie mogła wtedy ona pograć ( no chyba, że znowu porobi MK). Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maroem napisał:

Witam ponownie,  zdaroova to jej poprzedni nick, obecnie justynkakurako bo się nie podobał, jest to internet radiowy w domku jednorodzinnym z którego korzystają 3 osoby (dwa laptopy i 3 telefony), serio posądzacie 8 latkę na darmowym serwerze o multikonto? Maroem i levelgame_ to moj tez po zmianach ale ja sie w życiu z jej wifi nie logowałem.

I pytanie za co dostałem karę za nie zgodny z tematem lub wzorem skoro kopiowałem z wzór odwołania?

 

Nie takich delikwentów już moje oczy piękne widziały w swoim życiu wirtualnym... phi.. nie przekupisz mnie tym że "Serio posądzicie 8 latkę o takie rzeczy? O multikonta?" - Tak, jak najbardziej 😉 

1680604624_PinkBloomingBridalBouquetsSalesPresentation.png.b7bde8d1e236c129add764ccb5b41878.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...