Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

AnyyyMatt


AnyyyMatt
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AnyyyMatt
Admin: Hotaaa_

Dlugość: ban permamentny
Data: 29.12.2020r. godz. 00.10

Opis: Biłem się na pvp i dostałem bana. Nie posiadam żadnego zewnętrznego ani węwnętrznego oprogramowania, które dawałoby mi jakąkolwiek przewagę nad innymi graczami. Nie popieram oszustwa i nigdy tego nie robiłem. Liczę na rozważne i obiektywne rozpatrzenie mojej sparawy. 

 

https://prnt.sc/wbujeh (link do ss bana)

Z poważaniem M.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu

Po 1 dostałeś bana od @oldmancatsa nie od jakiegoś Hotaaa_

Po 2 bana dostałeś za MK (czyli multi konto) a nie za posiadanie cheatow. 

 

Jeżeli grasz z rodziną, kolegą czy kimś innym na tym samym WiFi (czyli macie to samo IP) to należy to zgłosić w dziale współdzielenia IP. Link do tego działu jest niżej. Pamiętaj aby zachować wzór zgłoszenia. 

 

 

 

@AnyyyMatt chyba ty jako ze swojej strony nie możesz tego udowodnić aczkolwiek admin ze strony serwera może udowodnić ze się łączy więcej niż jedna osoba z tego IP. 

Może zmieniałeś nick i tego nie zgłosiłeś? 

 

Edytowane przez __sparkyy__

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostałeś zbanowany, przez Hotaaa_ tylko przed oldmancats, wygląda na to, że konto z nickiem '' Hotaaa+ '' jest twoim drugim kontem, które zalicza się pod multi konto, i za multi konta otrzymałeś bana.

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AnyyyMatt napisał:

Nick: AnyyyMatt
Admin: Hotaaa_

Dlugość: ban permamentny
Data: 29.12.2020r. godz. 00.10

Opis: Biłem się na pvp i dostałem bana. Nie posiadam żadnego zewnętrznego ani węwnętrznego oprogramowania, które dawałoby mi jakąkolwiek przewagę nad innymi graczami. Nie popieram oszustwa i nigdy tego nie robiłem. Liczę na rozważne i obiektywne rozpatrzenie mojej sparawy. 

 

https://prnt.sc/wbujeh (link do ss bana)

Z poważaniem M.S.

 

W Twoim SS'ie masz wszystko rozpisane co i jak - dostałeś Bana za to że masz drugie konto (MK) o nazwie Hotaaa_, które zbanowała Oldmancats.

 

Jeżeli współdzielisz z kimś komputer - zgłoś to w odpowiednim dziale i czekaj cierpliwie na rozpatrzenie.

Jeżeli natomiast nie współdzielisz z nikim komputera... to znaczy że chcesz zrobić w jajo tylko siebie 🙂 

 

 

 

Odrzucam.png.1f3c50cab1abaf351b159bc65cbbe6ee.png

86636933_tumblr_o5dop5AL8H1s4qvrdo1_500(1).gif.68ea92c788fd27faa186fc7550f58913.gif

Edytowane przez Sweet_Bear

1680604624_PinkBloomingBridalBouquetsSalesPresentation.png.b7bde8d1e236c129add764ccb5b41878.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...