Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Polskacy
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze sobie skopiuje z wikipedii co to jest grifowanie

Griefing jest akcją przeprowadzaną przez graczy, która ma na celu działać na szkodę innym graczom poprzez demolowanie lub złośliwe przerabianie cudzych budowli. Jest to jeden z najuciążliwszych problemów na serwerach multiplayer. Administratorzy serwerów zazwyczaj stosują wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, których celem jest chronieniebudynków (np. spawn) przed ich zniszczeniem. Griefing może być również procesem niszczenia cudzego serwera.

 

 

Można z tego wywnioskować, że teren po za ochroną nie jest chroniony a przekłada się na to, że nie jest to griefowanie, jakoś inni też niszczyli end a jakoś nie dostali banicji pewnie.

A to, że dawać 2 dni bana za "griefowanie endu" no poprostu głupie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam twierdzić kogo to wina, że nie ma limitu budowania to tylko adminstracji, ale gracze i tak ponieśli za to bezpodstawnego bana, który nie miał prawa być, pewnie dalej tak będzie no chyba, że zepną tyłki i zrobią ten limit budowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Polskacy napisał:

gram tylko 4 dni na tym serwerze i mogłem o tym nie wiedzieć

Oczywiście, jednak mimo wszystko nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Regulamin jest dostępny zarówno na forum, jak i na tabliczkach na spawnie. To, że nie zapoznałeś się z nim to tylko i wyłącznie Twoja wina.

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że nie wiedziałem o forum tylko dzisiaj się dowiedziałem a po drugie, kto czyta tabliczki? Nie lepiej było dać książke z regulaminem? Wiem, że nie zwalnia mnie ale kto czyta tabliczki? Które niewiadomo gdzie są. Sprawiedliwość jest ślepa regulamin jest tylko skrawkiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze chodzi o fun a nie czy regulamin jest przeczytany, regulamin ma być słuszny a nie że można tylko 100 kratek dalej od endu a to, że wiele graczy nie czyta regulaminu to też jest git?

Edytowane przez Polskacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest git dla osób, które nieprzestrzegają regulaminu. Baw się, ale nie kosztem innych. Nie dostałeś bana z winy administracji, tylko z własnej. Na serwerze gra ponad 300 osób dziennie i jakoś rzadko zdarza się, żeby ktoś miał pretensje do Administracji, że nie zapoznał się z regulaminem xD

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zamierzasz przestrzegać Regulaminu podczas gry na serwerze to nie spodziewaj się, że nie będziesz za to karany. Przeczytanie Regulaminu nie jest też jakimś wyczynem, do którego musisz być jakoś specjalnie przygotowany.

 

No i jeszcze to co morden powiedział wyżej.

 

Do odrzucenia.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Robiłeś to blisko linii, co jest niedopuszczalne. Jeśli chodzi o pojęcie "Griefowanie", to jest to celowe niszczenie ogólnego stanu mapy, a w endzie budować i niszczyć można 100 kratek od czerwonej linii. Odrzucam, odczekaj do końca blokady i wracaj do gry

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...