Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

opendebil


opendebil
Wiadomość dodana przez Wusz,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie tematu wątku

Rekomendowane odpowiedzi

nick zbanowanego: opendebil

nick administratora nadajacego ban: D0mka_

Długość bana: 7 dni

kiedy to sie stało: dzisiaj

Opis sytuacji: Wchodze se na wasz serwer no i mi kolega mowi chodz na pvp bo ty dobry jestes no i se wchodze i on czekaj obs odpalam a ja no luzik no i se waliłem łapkom w czyjomś strone i nagle w jakimś pokoju jestem i pacze a tu ten tego ze niby cheaty mam no to ja pisze ze nie mam bo po co czy cos takiego no i zebym wszedl na ts pytałem sie pani/a adminstatora jaki ts i cos tam jeszcze bo nie wiedziałem czegoś po czym jedyne co dostałem do jakąś administatorska wiązanke no ale se samemu znalazłem no i wchodze ona mnie przerzuca a ja już trochu sie wkurzyłem bo miałem se pograć z kolega i przy chodzi mowie czego ona nie czego no to ja przepraszam i ona że musi mi przeszukać kompa to ja jej że to sobie przeszukuj i mnie wyrzuciła z rozmowy i dostałem bana na 7dni

screen bana: nie mg wkleić

czekam na rozmowy na teamspeaku nick ts Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15:25 wszedłeś na serwer po raz pierwszy, 3 minuty później zaczęłam dostawać jakieś alerty od antycheat'a z Twoim nickiem. Jak tylko skończyłam sprawdzanie innego gracza, zaczęłam sprawdzać Ciebie. Poprosiłam cię o wejście na TeamSpeaka, ty jednak początkowo próbowałeś to ominąć pisząc teksty typu "możesz se oglądać jak gram". Poczekałam, aż pobierzesz TS3, w międzyczasie przyznałeś się do posiadania minimapki, ale nie odpisałeś mi, gdy pytałam o dokładną nazwę.

 

Gdy już doszło do rozmowy na TS3, od samego początku byłeś pozbawiony kultury osobistej i nie zwracałeś się do mnie z szacunkiem, rzucałeś tekstami typu "No to se sprawdzaj" mówiąc to lekceważącym głosem. Moim zdaniem nie było to odpowiednie zachowanie, zwłaszcza, że to Ty byłeś sprawdzany, a nie ja. Postanowiłam zakończyć sprawdzanie, jednocześnie nadając Ci bana na 7 dni z powodem "Brak współpracy".

  • Superka 4
  • Like 1

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wyżej @d0mka_ wszystko wyjaśniła. Odrzucam 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...