Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xXMarcielloXx


jestempierfszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...xXMarcielloXx (Wtedy screamking)
Nick Administratora, który banował: .... D4rkness_ lub Giecio nie pamietam
Długość bana: ...permik
Kiedy to się stało? : ...3 miesiace temu lub 2
Opis sytuacji: ...to tak siedze ze na ts'ie i postawnawiam wbic na ts rc jednak zapomnialem zmienic nicku ktory byl obrazliwy no i wtedy dostalem bana. poaztym jezeli banowal darkenss to chyba mozna zdjac blokade pozatym ban jest juz troche stary
Screen BAna:... nie chce mi sie przycinac i wstawiac

Edytowane przez xXMarcielloXx

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja banowałem to jestem przeciw UB, jak D4rkness banował to nadal jestem przeciw UB. Jeśli celowo ustawiasz sobie wulgarne nicki to powinieneś ponieść tego konsekwencje.

  • Haha 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Giecio napisał:

Jak ja banowałem to jestem przeciw UB, jak D4rkness banował to nadal jestem przeciw UB. Jeśli celowo ustawiasz sobie wulgarne nicki to powinieneś ponieść tego konsekwencje.

bo ja wczesniej na innym ts siedzialem na ts innego serwa ktorego nie lubie i chcialem wejsc na ts rc'ka no i nicku zapomnialem zmienic ;/

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Patrząc na Twoje zachowanie, które pokazywałeś grając na serwerze, to na pewno wracając na serwerowego TeamSpeak'a dodatkowo sprawiałbyś problemy. Skoro na inny serwer na TeamSpeak'u wchodziłeś z obraźliwym nickiem, to to już o tym świadczy. Wspominając ten czas, kiedy nie miałeś jeszcze bana na TS3, pamiętam liczne niemiłe sytuacje z Tobą związane, a także prowokacje. Myślę, że najlepiej będzie, jeśli blokada jednak pozostanie. Odwołanie odrzucam, wesołych świąt!!

  • Superka 1
  • Wrr 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1
  • Wrr 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...