Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SzymoneQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: SzymoneQ
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 2 dni
Kiedy to się stało? : 21.12.2020 ok. 20:40
Opis sytuacji: W dniu 21.12.2020 ok. godz. 20:40 byłem na /warp s, w momencie gdy pvp było już wyłączone. Chodziłem przy czerwonej linii i wylewałem wiaderka z lawą pod nogi innych graczy, bo chciałem sobie pośmieszkować i nagle dostałem bana za "Robienie pułapek na mapie end". Sprawdziwszy potem regulamin nie było żadnego punktu, który wprost opisywałby tego typu zachowania, a był jedynie punkt odnośnie budowanie pułapek, a wydaje mi się że nie jest to żadne pułapka, ponieważ można z niej bez problemu wyjść, lub nawet zniszczyć ten żart stawiając na lawie blok. Szczegulnie, że mniej więcej godzinę wczesniej taki sam żart zrobił na mnie 0viv0, który nie dostał bana.
Screen bana: d52fcf33ca0201166275e51cb4a9a010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wylewanie na graczy lawę w endzie lub netherze jest traktowane jako pułapka. Nie wolno robić takich rzeczy, ponieważ nie po to jest wyłączone pvp, żeby i tak zabijać graczy np. wylewając na nich lawę. Blokada nadana poprawnie, a jeśli chodzi o tego gracza, to dostał on też dzisiaj bana (nawet ode mnie i to dokładnie za to samo). Odczekaj do końca blokady i wracaj do gry! Odwołanie odrzucam. 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...