Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Malpanowa


Malpanowa
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 15% za pisanie wątków w złym dziale.

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

//Less_Than3

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanował mnie papaniosQ długość mojego bana najprawdopodobniej perm ale nie wiem pisze ze jestem zablokowany stało się to dziś gdy mój kuzyn do mnie przyjechał i siedział na komputerze

opis sytuacji jest taki: lezę sobie na łóżku a temu co chwile się nie podoba nick.

 

 

Ps. Mam nadzieje ,że jipsyy to zauważy szybko i mnie odblokuje.

 Bo to jest bardzo fajny serwer.

2020-12-21_15.16.56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Hej @Malpanowa!!

 

Przykro mi to mówić, ale skoro to Twoje konto, to powinieneś go pilnować. Jak widać Twój kuzyn zrobił tych multikont trochę za dużo, bo aż ponad 5. Następnym razem pilnuj swojego konta oraz nie dopuść takiej sytuacji, jaka obecnie miała miejsce. Odwołanie niestety muszę odrzucić. Do zobaczenia na nowej edycji!!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...