Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kier_Kardashian


Kier Kardashian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Kier Kardashian

Nick administratora, który zbanował: Kazociak

Długość bana: Permamentny 

Kiedy to się stało: 18.12.2020 około godziny 13:00

Opis  sytuacji:  Zaśpiewałem piosenkę na ts dla Less_Than3 z okazji jego dzisiejszych urodzin. W trakcie śpiewania padł tekst o kastracji dotyczący Kazociaka. Nie będę pisał co mi odpowiedział. Dostałem Permamentnego bana za Obraze administracji. Chce zaznaczyć że jego długość jest absurdalna w stosunku do popełnionego niewielkiego czynu. 

Znając życie Kazociak pewnie sam sobie odrzuci te odwołanie

Screen bana:

 

Bez tytułu.png

Edytowane przez Kier Kardashian

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie sam sobie odrzucę to odwołanie, bo absurdalne jest Twoje zachowanie. Kara została wydana adekwatnie do Twojego dotychczasowego zachowania - i nie jest to tylko moja opinia.

  • Superka 4
  • Haha 1

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...