Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PI3K4R

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Twój nick:  PI3K4R
Nick osoby oskarżonej: wersow
Miejsce wydarzenia: moja działka
Data i godzina wydarzenia: 14 40
Opis sytuacji: zostałem okradziony z cennego itemka magiczna latarnia
Dowody: umówiłem się z tym graczem na kopanie na beaconie u mnie na działce, niestety przy mojej nieuwadze, wersow zabrała mi magiczna latarnie i od tej pory kontaktu z nią nie ma. Pewien gracz widział ją przy okradaniu mnie i może potwierdzić to. Jeżeli są potrzebne, mogę wysłać naszą rozmowę na temat pracy w załączniku

 

 

Screenshot_20201217_150201_com.snapchat.android.jpg

Screenshot_20201217_150222_com.snapchat.android.jpg

Edytowane przez PI3K4R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączniku przesłałem rozmowę z graczem wersow, jeżeli to nie wystarczy do zaakceptowania skargi, jeden z innych graczy ja widział przy tej czynności, czy jego komentarz posłuży jako dowód?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale jak dla mnie te dowody nie są wystarczające. Równie dobrze i ja mogłabym poprosić kogoś znajomego o taką rozmowę i wstawić screeny. Dopóki nie będzie jakichś konkretnych dowodów z gry jestem za odrzuceniem.

aaaa.png.f013658eba7f61a407afad422603ff35.png

                                                                                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersow byla jedyna osoba online, która byla dodana do mojej dzialki, obok niej, bylo akurat dwoje ludzi w grze i widzieli jak mi kradnie, nie wiem, jedyne dowody jakie mam to jeszcze logi, ale nie wiem czy wystarcza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PI3K4R napisał:

Potwierdzam historie użytkownika PI3K4R. Mam działkę obok PI3K4R'a. Byłem na serwerze, ozdabiałem domek i zobaczyłem wtedy wersow na jego działce jak kręci się obok beacona, nikogo więcej tam nie było. Poszedłem do mojej piwnicy wróciłem na górę i nie było ani wersow ani beacona. To podejrzane i mam nadzieję, że coś z tym zrobicie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Woonggi narazie za odrzuceniem.

  • Like 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również za odrzuceniem.

 

Coś takiego nie powinno się tutaj nawet pojawić. Logi czy ssy z gry - jak najbardziej, ale Snapchat? Naprawdę? 

Jeszcze dodatkowo nazwa gracza różni się od nazwy użytkownika Snapchat co całkowicie eliminuje jakąkolwiek możliwość 'ruszenia' tej sprawy. 

  • Like 1

2021-03-20_21_00_47.png.8aa5cfbfa05b7fb5294a5573ed5619a7.png                              halo.

 2021-01-02_00_10.59przerobione2.png.9ed2df7ad74d2a74dba3131e1e6e7ec2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawione dowody niczego nie pokazują. Nie widać nawet, że osoba z którą piszesz to gracz o nicku wersow. Z takimi dowodami nic nie da się zrobić. Skarga jest do odrzucenia, chyba, że wrzucisz jakieś sensowne ss'y lub logi.

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI3K4R niestety, takie deale musisz robić na serwerze, a nie na snapie. Gdyby screeny były z serwera, to byłby już jakiś dowód na to, że faktycznie się umówiliście na to kopanie na beaconie, ale w takiej sytuacji nie ma jak tego potwierdzić. Jak inni, tak i ja jestem za odrzuceniem, niewystarczające powody.

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...