Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Majora_BE


Majora_BE
Wiadomość dodana przez berkowskyy,

Witaj!

 

Otrzymałeś 5% za brak wzoru tematu wątku!

Wzór tematu wątku znajdziesz tutaj -> klik

 

Jednak tym razem nie musisz już tego robić, gdyż edytowałem Twój wątek 😉

Pamiętaj, by następnym razem go użyć!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Majora_BE

Nick Administratora, który banował:  Giecio

Długość bana: 1 tydz 3 dni 

Kiedy to się stało? : Dzisiaj  - 16.12.2020

Opis sytuacji:  To tak sytuacja wyglądała tak że wziąłem sobie seta i poszedłem sie klepać z innymi. Wszedłem na ten most gdzie na końcu jest domek(nie pamiętam jak to sie nazywa) i zacząłem sie bić zabiłem chyba tam z 6 osob które były ubrane w sety ze skóry więc to nie było trudne. Widziałem że na chatcie pisała osoba bodajże to był Keycraft cos takiego i pisał że mam killaure a to jest nie prawda wczesniej jakoś rano zabiłem go i ziomek pisał mi na msg ciągle żebym mu oddał te rzeczy i napisał to pewnie po złości. I potem zostałem chyba wzięty do klatki gdzie sie sprawdza ludzi(chyba) i wtedy dostałem freez pc i wyłączyło mi kompa a to jest spowodowane tym że mam procesor do wymiany bo ten jest  juz na wyczerpaniu. Mam supervipa kupionego u was i nie był bym tak głupi żeby używac huzuni czy czegoś tam. Dzięki za przeczytanie i sorrki za kłopot 

Screen bana: 

ban.png

Edytowane przez Bvcha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

hejka @Majora_BE!

 

Masz jakiekolwiek dowody na to, że Twój laptop miał ''freeza''? Jakiś komunikat lub zdjęcie, co było w tym czasie napisane?

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jipsyy napisał:

hejka @Majora_BE!

 

Masz jakiekolwiek dowody na to, że Twój laptop miał ''freeza''? Jakiś komunikat lub zdjęcie, co było w tym czasie napisane?

 A tu cię zdziwie i ci powiem że mam tutaj na zdjęci widziasz co mi wyskakuje potem klikam save i chuj nic nie idzie zrobić ani właczyć ani nic dopiero po 30 min - 2 h zaczyna działać  wszystko poprawnie. 

unknown.png

 

Otrzymałeś 10% za używanie wulgaryzmów.//Less_Than3

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

A jakiś dowód, że akurat podczas sprawdzania się to stało?

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jipsyy napisał:

A jakiś dowód, że akurat podczas sprawdzania się to stało?

Tak jak tam wyżej widzisz godziny,  nie było jak zrobić bo dostałem freez i czarny ekran w ostatnim momencie. Zrobiłem print screen aż ja sie dziwie ze mi to zapisało ale na moje szczęście zapisało bo gdy by się nie zapisało to juz w ogóle bym nie miał szans a mam to pisze, takjak mówie w okól tego gówna za przeproszeniem co mi wyskakuje co jakiś czas mam czarny ekran więc nie miałem jak zrobić godziny dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe te odwołanie jak dla mnie, jest oparte na niedomówieniach. Z tego co udało mi się zrozumieć, to nie masz żadnego poważnego dowodu na swoją niewinność. Bez dowodów, z pewnością nie dostaniesz unbana także myślę, iż lepiej będzie spokojnie odczekać karę, niż tutaj bezsensownie się produkować.

Dopóki nie ma twardych dowodów, jestem za odrzuceniem.

                                                                                       Seignor, sachiés qui or ne s'en ira En cele terre ou Deus fu mors et vis Et qui la crois d'outremer ne prendra A paines mais ira en paradis. Qui a en soi pitié ne remembrance Au haut Seignor doit querre sa venjance Et delivrer sa terre et son pas.

                                                               

Second-Crusade.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radeon007 napisał:

Całe te odwołanie jak dla mnie, jest oparte na niedomówieniach. Z tego co udało mi się zrozumieć, to nie masz żadnego poważnego dowodu na swoją niewinność. Bez dowodów, z pewnością nie dostaniesz unbana także myślę, iż lepiej będzie spokojnie odczekać karę, niż tutaj bezsensownie się produkować.

Dopóki nie ma twardych dowodów, jestem za odrzuceniem.

stary ja nie chce odczekiwac bana bo kupiłem range i nie chce żeby sie marnowała  a co mam ci zrobić że mój procesor to ściek 😕

Dałem tyle co mogłem wiecej nie dam bo nie mam jak moge jedynie zaproponować udostępnienie ekranu ale to bez sensu skoro wy i tak bedziecie myslec ze jakieś gowno usunełem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Majora_BE napisał:

stary ja nie chce odczekiwac bana bo kupiłem range i nie chce żeby sie marnowała  a co mam ci zrobić że mój procesor to ściek 😕

Dałem tyle co mogłem wiecej nie dam bo nie mam jak moge jedynie zaproponować udostępnienie ekranu ale to bez sensu skoro wy i tak bedziecie myslec ze jakieś gowno usunełem. 

Heh mam podobną sytuacje.

Jednak na tych ss nie widzę godziny więc nie wiadomo kiedy to się stało

 

Neutral mieszany z nie

 

Pozdrawiam Kardashian 💖

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...