Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Prympowicz


prympowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Prympowicz
Nick Administratora, który banował: Giecio
Długość bana: 5 godzin 
Kiedy to się stało? : Przed chwilą 16.12.2020 11:53
Opis sytuacji: Skakałem na trampolinie ponieważ poszedłem do kuchni, i dostałem bana za omijanie systemu AFK gdzie skakałem tak tylko chwile. Czy wy poważnie nie macie co robić? Zamiast normalnie funkcjonować to dajecie bany za pierdoły już nie mówię o tym że nawet jak ktoś się odwołuje to macie go centralnie gdzieś, w takim razie po co jest system odwołania się od bana? Dostałem przed chwilą bana na 5 godzin i nie rozwiążecie problemu na pewno do końca bana 😄. Pełno was tam gdzie was nie potrzeba, rozumiem że ktoś może omijać systemy AFK nw w celu wbicia się do topki czy cos, ale turbo żałosne jest robić to po kilku minutach 😉, skacząc na trampolinie pisałem z jedna z osób z administracji, skacząc byłem aktywny na chacie! a gdy na chwile odszedłem od komputera dostałem bana za AFK. Super działacie 😄 nie ma to jak zasypywać ludzi banami. Mam nadzieje że chociaż tym razem sprawa jakoś się wyjaśni przed końcem bana.

Pozdrawiam
Screen bana: 91884998_Beztytuu.thumb.png.289bfdc911fbcecb455c15300f592f87.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne, czy pójdziesz tylko na chwilę czy nie, omijanie systemu AntyAFK to nadal omijanie systemu AntyAFK. Nic by się nie stało, gdybyś po prostu stał sobie przez kilka minut, lub nawet wyszedł z serwera. 

 

11 minut temu, prympowicz napisał:

skacząc na trampolinie pisałem z jedna z osób z administracji, skacząc byłem aktywny na chacie! a gdy na chwile odszedłem od komputera dostałem bana za AFK.

Jakoś gdy do ciebie pisałem na PW to nie dostałem żadnej odpowiedzi. Podobno Less_Than3 też do ciebie pisał, i nie dostał odpowiedzi.

 

Do odrzucenia.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Giecio napisał:

Nie ważne, czy pójdziesz tylko na chwilę czy nie, omijanie systemu AntyAFK to nadal omijanie systemu AntyAFK. Nic by się nie stało, gdybyś po prostu stał sobie przez kilka minut, lub nawet wyszedł z serwera. 

 

Jakoś gdy do ciebie pisałem na PW to nie dostałem żadnej odpowiedzi. Podobno Less_Than3 też do ciebie pisał, i nie dostał odpowiedzi.

 

Do odrzucenia.

Stojąc w miejscu można stać 45 minut w bez ruchu i dopiero po tym czasie wyrzuca z serwera za AFK, mnie nie było maksymalnie 15 minut 😉 to jest sprawiedliwość? Co z tego że zrobicie mi spam przez 5 minut jak jestem w kuchni i robię śniadanie czy robię inne ludzkie rzeczy w domu? Poza tym podkreślam byłem AFK nie dłużej niż 15 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Internecik napisał:

Powinieneś wiedzieć że za omijanie systemu AFK jest Ban szczególnie  że chciałeś zostać członkiem Administarcji (ModChat)

Jestem na Nie

 

 

Bardzo dobrze o tym wiem że za omijanie systemu AFK jest ban 😄 tylko ja go nie omijałem tylko byłem AFK maksymalnie 15 minut, bardziej szczegółowo masz opisane w poście wyżej 😄  

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prympowicz napisał:

Stojąc w miejscu można stać 45 minut w bez ruchu i dopiero po tym czasie wyrzuca z serwera za AFK,

 

No właśnie, to czemu w takim razie nie stałeś, tylko byłeś na trampolinie? I jak też wiedziałeś o konsekwencjach to po co to robiłeś? My też nie wiedzieliśmy, czy omijasz AntyAFKa celowo czy nie, więc tak czy siak zostałeś za to zbanowany.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Giecio napisał:

 

No właśnie, to czemu w takim razie nie stałeś, tylko byłeś na trampolinie? I jak też wiedziałeś o konsekwencjach to po co to robiłeś? My też nie wiedzieliśmy, czy omijasz AntyAFKa celowo czy nie, więc tak czy siak zostałeś za to zbanowany.

Bo wychodziłem z takiego założenie ,że po to na serwerze jest trampolina żeby jej używać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trampolina jest najprostszym i najczęściej stosowanym narzędziem do omijania AntyAFK. Każdy Administrator brak odpowiedzi od strony gracza na trampolinie uznałby za omijanie systemu AntyAFK. Nie ważne czy po 15 sekundach skakania, czy po godzinie. Jeżeli afczysz, to wychodź z serwera - tak jest najbezpieczniej.

  • Superka 1

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wyżej @Giecio już wszystko dokładnie wytłumaczył. Nie możesz nawet na chwilę odejść od komputera, ponieważ nigdy nie wiadomo czy przez ten czas akurat ktoś Ciebie zawoła, czy też nie.  Jeżeli musisz iść AFK, to najlepiej wyjdź z serwera. 

 

24 minuty temu, prympowicz napisał:

już nie mówię o tym że nawet jak ktoś się odwołuje to macie go centralnie gdzieś, w takim razie po co jest system odwołania się od bana?

 

Wypraszam sobie. Każde odwołanie jest przeze mnie rozpatrywane obiektywnie. Zawsze, kiedy nie jestem obeznana w danej sytuacji, to dopytuje się dokładnie danej osoby i właśnie z tego wiem, jak poprawnie postąpić. W tej sytuacji wiadome jest, że omijałeś system blokad i kara została nadana poprawnie.

 

Odwołanie odrzucam.

  • Superka 1
  • Przytulas 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...