Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

prympowicz
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Prympowicz
Nick osoby oskarżonej: olo789
Miejsce wydarzenia: Serwer Minecraft
Data i godzina wydarzenia: 13.12.20 godzina 12.00
Opis sytuacji: Finalizowałem z graczem że za 500k zaprowadzę go do nie zniszczonej twierdzy w Netherze. Gdy gracz miał mi wysłać 500k wysłał mi 500$ i wmawiał mi że wysłał mi 500k. Gdy zobaczyłem próbę wyłudzenia od niego od razu zrobiłem ss ponad to odesłałem mu te 500$. Nie ucierpiałem na tym materialnie lecz zgłaszam aby nie oszukiwał graczy młodszych którzy nie robią ss i nie siedzą na forum. 

Pozdrawiam
Dowody:

2020-12-13_12_03_52.png.1646455c136660a522dc9c59dd98271a.png 

2020-12-13_12_03_56.png.d39a5d2ce95bfbe60db33fab63c3ec83.png2020-12-13_12_03_54.png.1321f3e42bcbf80b0ab66dd8cec397c4.png2020-12-13_12_03_48.png.c678ff8e16fceb9106929a704a80e5b8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu zawuodłem się na olo789... już ja se z nim porozmawiam po moim permie.

Prympowicz kochany weź wejdź jeszcze w swoje logi i pokarz, że rzeczywiście rozmawialiście o sprzedaży kordów na twierdzę, wtedy wszystko by się dobrze składało w kupe. Za zaakceptowaniem

Tylko nie zapomnij o wysłaniu logów!!

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej edycji, Kardashian 💖

 

  • Like 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kier Kardashian napisał:

Uuu zawuodłem się na olo789... już ja se z nim porozmawiam po moim permie.

Prympowicz kochany weź wejdź jeszcze w swoje logi i pokarz, że rzeczywiście rozmawialiście o sprzedaży kordów na twierdzę, wtedy wszystko by się dobrze składało w kupe. Za zaakceptowaniem

Tylko nie zapomnij o wysłaniu logów!!

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej edycji, Kardashian 💖

 

Uważam że wystarczające dowody masz w ss, jeśli administracja będzie sobie życzyła logów to będę siedział przy kawie i scrolował

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, prympowicz napisał:

Uważam że wystarczające dowody masz w ss, jeśli administracja będzie sobie życzyła logów to będę siedział przy kawie i scrolował

Pozdrawiam

Lepiej jak teraz zaczniesz szukać logów z tamtego dnia, bo wraz z czasem będzie co raz trudniej je znaleść 

 

Pozdrawiam Kardashian 💖

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...