Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kier_Kardashian


Kier Kardashian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Kier_Kardashian

Nick administratora, który zbanował: Oldamncats

Długość bana: Permamentny

Kiedy to się stało: 14.12.2020  po godzinie 15:00

Opis sytuacji: Popełniłem straszny błąd, za który na początek chce wszystkich przeprosić. Otrzymałem Permamentnego bana za groźby dotyczące prawdziwego życia od moderatora Oldmancats (Oldamancats nie mam nic do Ciebie, bo wiem że wykonywałaś to co do Ciebie należy). Moje groźby dotyczyły osoby o nicku brn1337, który jest  moim bratem o tym samym IP. Myślałem, że ten fakt dużo zmienia, ponieważ Oldamancats albo Giecio wysłała mi wiadomość na msg cytuje: "współdzielenie zaakceptowane" a  ja byłem pewny, że Oldamancats dobrze wie o moim współdzieleniu IP. Jak się potem okazało tak nie było 😞

Groźba miała być śmiesznym żartem, który przez innych graczy został zrozumiany, a mi się wydawało, że administracja wie o moim współdzieleniu IP i specjalnie nie daje mi bana permamentnego. Gdy dostałem upomnienie od Oldmancats za Spam, to napisałem na /pomoc "dlaczego nie perm", ponieważ chciałem się upewnić czy Svipy mają jakąś taryfe ulgową \ bądź chciałem sprowokować administracje za co teraz żałuje. 

Jestem zawiedziony moim banem, gdyż gram tu od 2017r., a ban permamentny spotkał mnie jeden raz, gdy zostałem osądzony o Multikonto mojego brata, i nie zgłosiłem tego na forum, ale potem zostałem odbanowany. Bardzo żałuje swojego czynu i przepraszam za to wszystkich, którzy musieli to widzieć. Odwołanie które teraz piszę ma na celu skrócenie kary, a nie całkowite Unbanowanie, ponieważ byłoby to nie w porządku z mojej strony. Mój brat brn1337 również myślał, że administracja wie o współdzieleniu IP, i że odbiera to jako głupi żart. 

 

Chce również poruszyć sprawę mojego dobrego kolegi olo2115, który również groził w podobny sposób jak ja, a jego kara była mniejsza niż permamentny ban (oczywiście nie chcę tu Cię pogrążać olo, ale chcę żeby wzięto to pod uwagę).

 

Tak więc przyznaje się ze smutkiem i skruchą do mojego czynu i nie mam nic do Oldmancats. Gdy już jakoś uda mi się powrócić na serwer to już nigdy nie będę obrażał ani prowokował administracji, a sądzę że najlepszą karą byłoby zabranie mi Svipa i kolorowego nicku (abym mógł je kupić ponownie) jako karę mógłbym podjąć się pracy budowniczego gdy będę aktywny na serwerze (oczywiście w zaistniałych okolicznościach nie przyjmując wypłaty za pracę) na okres (2 miesięcy), a odnośnie długości bana chciałbym aby został on skrócony do 24 grudnia kiedy to będzie wigilia, a to byłby miły prezent pod choinkę od administracji. Oczywiście wybór kary podlega administracji, a ja tylko zaproponowałem. Natomiast jeżeli zaproponowana przez mnie długość bana (do 24 grudnia) jest według administracji za krótka, to miło by było aby administracja od razu mnie nie skreślała i wydłużyła karę do 23 stycznia, gdyż 24 stycznia mam już urodziny, które chcę spędzić z serwerem Realcraft. I tu chce również podkreślić, że przez moją głupotę nie będę mógł zostać modchatem do końca tej edycji i sądzę że nie będę składał podania już nigdy.

Jeszcze raz chcę wszystkich przeprosić za moje zachowanie 😞.

Screen bana: 1908788072_Odwoanie.thumb.png.ad3aa00d2185ac6e813fd26a4ecaee77.png

  • Wow 2
  • Haha 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma opcji. W mojej opinii to że pisałeś to, do swojego brata nic nie zmienia, groźby to groźby i administracja nie traktuje takich rzeczy jako żarty, wszystko jest przez nas rozpatrywane serio z racji na to, że tak jak zrobiłeś to w twoim odwołaniu posądzani jesteśmy o faworyzację graczy z VIPem czy SVIPem, nie robi nam różnicy zakupiona ranga. Przyznałeś się do prowokacji i swego rodzaju "testowania" nas pod kątem przychylności w stosunku do niektórych osób co samo w sobie jest absurdem. Spamiłeś tymi groźbami, jak i zgłoszeniami na pomocy, otrzymałeś blokadę zgodną z popełnionym czynem i nie ma co więcej mówić na ten temat. Obawiam się, że kara nie zostanie skrócona i to również będzie poprawne, przemyślisz swoje zachowanie które od początku jest karygodne. Więcej przepraszasz jak się zmieniasz to uświadamia mnie w mojej opinii, że unban nie jest dla ciebie. Nikt rangi nie będzie ci zabierał, nie będziesz kupował SVIPa na nowo nie będziesz również płacił za kolorowy nick. Tak samo jak nie otrzymasz posady budowniczego, nie kwestionuje tutaj twoich umiejętności, ale znowu kładę nacisk na twoje poczynania. (Swoją drogą nie wiem o jakim wynagrodzeniu mówisz). Podsumowując, odwołanie do odrzucenia.

Edytowane przez Less_Than3
  • Superka 6

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Less_Than3 napisał:

Nie, nie ma opcji. W mojej opinii to że pisałeś to do swojego brata nic nie zmienia, groźby to groźby i administracja nie traktuje takich rzeczy jako żarty, wszystko jest przez nas rozpatrywane serio z racji na to że tak jak zrobiłeś to w twoim odwołaniu posądzani jesteśmy o faworyzację graczy z VIPem czy SVIPem, nie robi nam różnicy zakupiona ranga. Przyznałeś się do prowokacji i swego rodzaju "testowania" nas pod kątem przychylności w stosunku do niektórych osób co samo w sobie jest absurdem. Spamiłeś tymi groźbami jak i zgłoszeniami na pomocy, otrzymałeś blokadę zgodną z popełnionym czynem i nie ma co więcej mówić na ten temat. Obawiam się że kara nie zostanie skrócona i to również będzie poprawne, przemyślisz swoje zachowanie które od początku jest karygodne. Więcej przepraszasz jak się zmieniasz to uświadamia mnie w mojej opinii że unban nie jest dla ciebie. Nikt rangi nie będzie ci zabierał, nie będziesz kupował SVIPa na nowo nie będziesz również płacił za kolorowy nick. Tak samo jak nie otrzymasz posady budowniczego, nie kwestionuje tutaj twoich umiejętności ale znowu kładę nacisk na twoje poczynania. (Swoją drogą nie wiem o jakim wynagrodzeniu mówisz). Podsumowując, odwołanie do odrzucenia.

Koledzy z administracji również więcej przepraszają niż się zmieniają (chodzi o alcatraza), więc proszę mi tu nie wypominać dawnych błędów. Tak myślałem że dawni wrogowie będą mi utrudniać moją zmiane zachowania.

 

  • Haha 1
  • Thinking 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eryter22 napisał:

Jesteś osobą, która często na chacie się z kimś kłóci lub prowokuje innych graczy i administrację. Dobrze, że w końcu dostałeś bana. Mogłeś po prostu mu nie grozić. Jestem na nie.

Odnośnie prowokowania, to po prostu pytam gracza dlaczego tak robi, a często odbierane jest to jako prowokacja

 

  • Superka 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Less_Than3 napisał:

Nie, nie ma opcji. W mojej opinii to że pisałeś to do swojego brata nic nie zmienia, groźby to groźby i administracja nie traktuje takich rzeczy jako żarty, wszystko jest przez nas rozpatrywane serio z racji na to że tak jak zrobiłeś to w twoim odwołaniu posądzani jesteśmy o faworyzację graczy z VIPem czy SVIPem, nie robi nam różnicy zakupiona ranga. Przyznałeś się do prowokacji i swego rodzaju "testowania" nas pod kątem przychylności w stosunku do niektórych osób co samo w sobie jest absurdem. Spamiłeś tymi groźbami jak i zgłoszeniami na pomocy, otrzymałeś blokadę zgodną z popełnionym czynem i nie ma co więcej mówić na ten temat. Obawiam się że kara nie zostanie skrócona i to również będzie poprawne, przemyślisz swoje zachowanie które od początku jest karygodne. Więcej przepraszasz jak się zmieniasz to uświadamia mnie w mojej opinii że unban nie jest dla ciebie. Nikt rangi nie będzie ci zabierał, nie będziesz kupował SVIPa na nowo nie będziesz również płacił za kolorowy nick. Tak samo jak nie otrzymasz posady budowniczego, nie kwestionuje tutaj twoich umiejętności ale znowu kładę nacisk na twoje poczynania. (Swoją drogą nie wiem o jakim wynagrodzeniu mówisz). Podsumowując, odwołanie do odrzucenia.

Zgadzam się z ❤️. W swoim odwołaniu przyznałeś się do prowokowania Administracji. Wszystko ma swoje granice, a Twoje zachowanie w tym przypadku było niestosowne. Sam zapracowałeś na swoją karę, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jakie mogą być tego konsekwencje. Dowodem na to jest zdanie:

 

45 minut temu, Kier Kardashian napisał:

Gdy dostałem upomnienie od Oldmancats za Spam, to napisałem na /pomoc "dlaczego nie perm", ponieważ chciałem się upewnić czy Svipy mają jakąś taryfe ulgową

Gracze z kontem VIP nie mają taryf ulgowych, podobnie jak rodzeństwo. Blokada została nadana słuszna i nie widzę powodów, żeby miała zostać skrócona.

 

18 minut temu, Kier Kardashian napisał:

Koledzy z administracji również więcej przepraszają niż się zmieniają (chodzi o alcatraza), więc proszę mi tu nie wypominać dawnych błędów. Tak myślałem że dawni wrogowie będą mi utrudniać moją zmiane zachowania.

 

Koledzy z Administracji nie skończyli z blokadą permanentną, a większość skarg na Alcatraza została odrzucona. Próbujesz odwołać się od blokady m.in. podlizując się oldmancats podkreślając w każdym możliwym miejscu, jaki łaskawy jesteś, że nie jesteś na nią zły i rozumiesz jej decyzję. Mimo tego, po chwili wytykasz błędy pozostałym Administratorom, co na pewno wpłynie negatywnie na opinię zarządu - tego możesz być pewien. W mojej opinii ta wypowiedź idealnie pokazuje wszystkim, że za tą maską zmiany kryje się Twoje prawdziwe ja. Dodam jeszcze, że moim zdaniem ❤️ jako Twój "wróg" (może niedługo arcywróg) jest przeciw zniesieniu kary nie z tego powodu, że nie przepada za Tobą, lecz dlatego, że została ona nadana słusznie, co sam przyznałeś.

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 5

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mordensoldier124 napisał:

Zgadzam się z ❤️. W swoim odwołaniu przyznałeś się do prowokowania Administracji. Wszystko ma swoje granice, a Twoje zachowanie w tym przypadku było niestosowne. Sam zapracowałeś na swoją karę, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jakie mogą być tego konsekwencje. Dowodem na to jest zdanie:

 

Gracze z kontem VIP nie mają taryf ulgowych, podobnie jak rodzeństwo, dlatego uważam, że blokada powinna ona zostać.

 

Koledzy z Administracji nie skończyli z blokadą permanentną, a większość skarg na Alcatraza została odrzucona. Próbujesz odwołać się od blokady m.in. podlizując się oldmancats podkreślając w każdym możliwym miejscu, jaki łaskawy jesteś, że nie jesteś na nią zły i rozumiesz jej decyzję. Mimo tego, po chwili wytykasz błędy pozostałym Administratorom, co na pewno wpłynie negatywnie na opinię zarządu - tego możesz być pewien. W mojej opinii ta wypowiedź idealnie pokazuje wszystkim, że za tą maską zmiany kryje się Twoje prawdziwe ja.

Okej kochany to może od początku 😄.

Po 1. Prowokacja to zupełnie co innego niż groźby więc nie ma o czym mówić

Po 2. Odnośnie Vipów chciałem się tylko upewnić, a wyszło jak wyszło

Po 3. Nie wiem czy umiesz czytać skarbie, ale co do administracji nie chodzi mi o od razu perm, tylko o zachowanie alcatraza, za które przeprasza, ale w ogóle się nie zmienia. Odnośnie podlizywania się podkreślam, że Oldmancats ma słuszność odnośnie dania mi bana, ale chce mieć pewność, że wzięła pod uwagę współdzielone IP. Odnośnie administracji to nic takiego nie powiedziałem, tylko napisałem w nawiasie czego niestety nie rozczytałeś, a potem masz coś do mnie. Najważniejsze jest jednak to, że w ogóle mnie nie znasz i zbytnio nie masz prawa oceniać kim jest prawdzie ja.

  • Like 1
  • Haha 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 3

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...