Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Matiqpl
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Nick zbanowanego: MatiqPl

Nick Administratora, który banował: Erange
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : 13.12.2020r.
Opis sytuacji: Gdy zaczeło się sprawdzanie pani/pan Erange zaprosiła mnie na waszego teamspeaka ja go nie mam więc zaproponowałem rozmowę poprzez discorda jednak pan/pani Erange wolała abym zainstalował teamspeaka więc wchodzę w Googla i próbuje go zainstalować jednak widząc szybkość pobierania postanowiłem zmienić internet nie wiedziałem jeszcze wtedy że przy zmianie internetu wywala z serwera i tu zaczyna się problem wchodzę jeszcze raz najszybciej jak mogę do Minecrafta i widzę to zdj poniżej 

Więc proponuję ponowne sprawdzenie mnie bo ten ban jest niesłuszny. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej sprawy pozdrawiamIMG_20201213_214104.thumb.jpg.79ba2e0ac98e987653099a32dd7abc4a.jpg
Screen bana: 

Edytowane przez Bvcha
Poprawka tytułu wątku
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś mnie poinformować, że teamspeak się wolno pobiera, poczekałbym, aż się pobierze - ważne było, żebyś w ogóle ze mną współpracował. Niestety, co do bana to obawiam się, że on byłby nadany niezależnie od tego, czy byś się wylogował, czy też nie. Pomijam fakt, że było trochę zgłoszeń na Ciebie. Ja sam Cię obserwowałem i zrobiłem test który mi pokazał, że na pewno jesteś w posiadaniu niedozwolonych modyfikacji. Stanąłem za Twoimi plecami będąc na vanishu, wyłączyłem go na chwilę, natychmiast się odwróciłeś i zacząłeś mnie szybko bić. Przeprowadziłem ten test 2 razy i za każdym razem wyraźnie było widać, że jednak coś jest nie tak. Niemniej, decyzję zostawiam randze wyższej, czy powinieneś być ponownie sprawdzony.

  • Like 1

 image.png.3f5d1de474634001cd316ceae9969597.pngimage.png.b679400407ec575db95fe27382500b28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Erange napisał:

Mogłeś mnie poinformować, że teamspeak się wolno pobiera, poczekałbym, aż się pobierze - ważne było, żebyś w ogóle ze mną współpracował. Niestety, co do bana to obawiam się, że on byłby nadany niezależnie od tego, czy byś się wylogował, czy też nie. Pomijam fakt, że było trochę zgłoszeń na Ciebie. Ja sam Cię obserwowałem i zrobiłem test który mi pokazał, że na pewno jesteś w posiadaniu niedozwolonych modyfikacji. Stanąłem za Twoimi plecami będąc na vanishu, wyłączyłem go na chwilę, natychmiast się odwróciłeś i zacząłeś mnie szybko bić. Przeprowadziłem ten test 2 razy i za każdym razem wyraźnie było widać, że jednak coś jest nie tak. Niemniej, decyzję zostawiam randze wyższej, czy powinieneś być ponownie sprawdzony.

Wogle z tym odwracaniem to takie xd bo jakieś niewidki mi tam Tupały bo mam dźwięk gracza na 100% i ja nie raz właśnie tak zabiłem i czasami włączam ADHD i robię 180° a co do cheatów ostatnio mnie sprawdzała xkitka i nic nie miałem nie wiem jak w tej chwili mogę to udowodnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mamy mieć pewność, że przełączałeś wtedy internet? dodatkowo mogłeś poinformować o tym administratora który Cię sprawdza to może znaleźlibyście wspólne wyjście z tej sytuacji. Ponowne sprawdzanie jest zbędne bo do tej pory spokojnie mogłeś odinstalować niedozwolone modyfikacje. Myślę, że test przeprowadzony przez Erange jest dość wiarygodny i nie sądzę, żebyś posiadał wrodzone zdolności widzenia ludzi na twoich plecach i odwracania się akurat w tym momencie w którym owy administrator wyłącza vanisha. Mówisz także, że masz dźwięk 'gracza' na 100% - sory, ale wyłączanie vanisha nie wydaje żadnych dźwięków, więc tu się trochę wkopałeś. Jak najbardziej do odrzucenia

Edytowane przez Lukaszenko69
  • Like 1

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Panowie wyżej tu pisali, odczekaj z pokorą swą karę i wróć za tydzień do rozgrywki.

 

Także jestem za odrzuceniem.

                                                                                       Seignor, sachiés qui or ne s'en ira En cele terre ou Deus fu mors et vis Et qui la crois d'outremer ne prendra A paines mais ira en paradis. Qui a en soi pitié ne remembrance Au haut Seignor doit querre sa venjance Et delivrer sa terre et son pas.

                                                               

Second-Crusade.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 napisałem na czacie że mam strasznie słaby internet i że nawet Googla nie mogę włączyć możecie logi sprawdzić 

Po 2 w odwołaniu napisałem że słyszałem jak tam chodzą niewidki i specjalnie przystawiłem się do krawędzi żeby próbowały mnie zepchnąć i co chwilę robiłem 180° żeby ewentualnie nie zabić i zdobyć punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać że w piątek w związku z turniejem pvp mam 1 bitwę i chciałbym pokazać swoje umiejętności ale niestety mam bana na 7 dni i tylko dlatego walczę o to odwołanie bo ten ban był nieprawidłowy w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

To raczej oczywiste, że jak odłączysz sobie internet to automatycznie rozłączy Cię z serwera. Ponowne sprawdzenie nie miałoby sensu, ponieważ już dawno mogłeś te cheaty odinstalować. Jeśli TeamSpeak się wolno pobierał to mogłeś powiadomić Administratora, że może to troszkę dłużej potrwać. Odwołanie odrzucam. Odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...