Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Prympowicz


prympowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Prympowicz
Nick Administratora, który banował: xKitka
Długość bana: 48 godzin
Kiedy to się stało? : "Griefowanie mapy[Nether]
Opis sytuacji: Na początku chciałem sprzedać kordy twierdzo-platformy którą znalazłem biegając po Netherze. Zostałem teleportowany przed xKitka na spawn. Chciałem zobaczyć czy twierdza została cała usunięta przez administracje, okazało się że tylko w połowie więc stwierdziłem że tą twierdze skopie i będę miał surowiec do sprzedaży lecz xKitka chyba pomyślała że próbuje ją odbudować i wyłapałem bana 😄 chciałbym rozwiązać jak najszybciej sytuacje (bana dostałem przed chwilą) bo ja tej twierdzo-platformy ani nie robiłem ani nie ja ją chciałem naprawiać

Pozdrawiam
Screen bana: https://imgur.com/a/8SrBCSa

Edytowane przez prympowicz
Pomyłka w trakcie pisania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś teleportowany bo chciałam usunąć platformę, a nie chciałam żebyś wpadł do lawy.

Wróciłeś na miejsce, po czym z drugim graczem zaczęliście naprawę dopiero co usuniętej platformy.

Do odrzucenia.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, prympowicz napisał:

ać jak najszybciej sytuacje (bana dostałem przed chwilą) bo ja tą twierdzo-platformę robiłem ani nie ja to chciałem naprawiać

 

Przyznałeś się do zbudowania tej platformy co jest łamaniem regulaminu. Ban słuszny. Do odrzucenia.

 

 

P.S. I tak tego nie zgłosiłeś więc.

Edytowane przez Alcatraz96_

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alcatraz96_ napisał:

 

Przyznałeś się do zbudowania tej platformy co jest łamaniem regulaminu. Ban słuszny. Do odrzucenia.

 

 

P.S. I tak tego nie zgłosiłeś więc.

Pomyliłem się w trakcie pisania (posta już poprawiłem). Nie budowałem tej platformy od samego początku do końca. Nie rozsądnie było by pisać odwołania od bana i w nim się do niego przyznawać 😄 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...