Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Angelika


feaccik

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:

grezzly
Nick osoby oskarżonej:

 Angelika
Miejsce wydarzenia:

 Serwer MC/Czat
Data i godzina wydarzenia:

Godz. 9:50-10:20 ; 09/12/2020 
Opis sytuacji:

Od godziny 9:50 aż do chwili obecnej gracze Angelika oraz Jaharis1999 wyzywają się notorycznie na czacie. Po kilku próbach uspokojenia przez moją osobą jak i kilku innych osób nic nie daje. Nie daje się spokojnie grać, pisać itd. Jest spam poprzez wyzywanie.
Dowody:

Załącznik

skarga2.PNG.08ac91d6ca733cb29091cf777f7f9f91.PNGskarga.PNG.7325ffe224eee606314cc206fb4b5227.PNG

Edytowane przez karastoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego akurat ty składasz taką skargę, skoro nie jesteś w żaden sposób obrażony/poszkodowany przez tą konwersację na chacie. Jeżeli, któraś  z  nich poczułaby się obrażona, to sama by to zgłosiła i twój udział jest zbędny w tej sprawie. Zawsze możesz wpisać /ignore nick lub wyłączyć chat jeżeli masz z tym jakimś problem. Jestem na nie.

  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście za zaakceptowaniem, szkoda tylko, że nie dodałeś/aś wcześniejszych screenów, ponieważ wszyscy dowiedzieliby się kto tak naprawdę się " wyzywał notorycznie". Dodam jeszcze tylko, że ja za swoją wypowiedź dostałam upomnienie,  a druga oskarżona bana.

Pozdrawiam haharis

Edytowane przez Jaharis
  • Superka 1

AWWWWWWWWWWWWWWWWW.PNG.4b9d34aee3e5e760e3c8a72d917ae5d7.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Internecik napisał:

Jestem na Nie 

Nic nie było skierowane w twoją stronę, więc nie wiem czemu to tu wstawiasz

Jeżeli jaharis ty to "zabolało" to by sama to napisała więc no

 

 

Godzinę temu, eryter22 napisał:

Nie wiem dlaczego akurat ty składasz taką skargę, skoro nie jesteś w żaden sposób obrażony/poszkodowany przez tą konwersację na chacie. Jeżeli, któraś  z  nich poczułaby się obrażona, to sama by to zgłosiła i twój udział jest zbędny w tej sprawie. Zawsze możesz wpisać /ignore nick lub wyłączyć chat jeżeli masz z tym jakimś problem. Jestem na nie.

Naprawdę chodzi o to kto kogo obrażał? Do mnie to nie było, masz rację. Ale czy nie chodzi tu głównie o dobro serwera? Nie jest dopuszczalne takie zachowanie...

A /ignore co pomoże? Mi tylko, a inni gracze muszą na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o ogólne zachowanie, a nie o bana za obrazę, jestem za ukaraniem za używanie wulgaryzmów bo jeżeli któraś ze stron poczuła się urażona to skarga by została zgłoszona osobiście  

  • Like 1
  • Wrr 1

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karastoja napisał:

Naprawdę chodzi o to kto kogo obrażał? Do mnie to nie było, masz rację. Ale czy nie chodzi tu głównie o dobro serwera? Nie jest dopuszczalne takie zachowanie...

A /ignore co pomoże? Mi tylko, a inni gracze muszą na to patrzeć.

Tak chodzi w tym o to kto kogo obrażał. Dobro servera nie ucierpiało w żaden sposób przez dyskusję 2 osób na chacie. /ignore w zupełności wystarcza lub wyłączenie chatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Internecik napisał:

Została ukarana mutem na 10minut !

No to kara została wydana, jeżeli czyny dalej będą się powtarzały to kary będą większe prosta sprawa

  • Superka 1

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Quavosh napisał:

No to kara została wydana, jeżeli czyny dalej będą się powtarzały to kary będą większe prosta sprawa

No dobrze, ale ta kara została nadana po moim temacie. 

Chodziło mi o ukaranie za to co się robi, a nie urazę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zastanawiam się nad sensem tej skargi, ponieważ ja za swoją wypowiedź dostałam upomnienie, a Angelika miała bana, tak jak już wyżej pisałam.

5 godzin temu, karastoja napisał:

 Po kilku próbach uspokojenia przez moją osobą jak i kilku innych osób nic nie daje. Nie daje się spokojnie grać, pisać itd. 

Nie widziałam żadnej twojej próby uspokajania kogokolwiek, a tym bardziej mnie czy Angeliki, która od dłuższego czasu obraża wszystkich, a w szczególności @Mechanik2137

3 godziny temu, Internecik napisał:

 @Jaharis czemu ty nie napisałaś oskarżenia ? 

Wysłałam praktycznie identycznego screena wiadomości Angeliki adminowi na /pomoc , za co właśnie miała bana.

 

 

Nadal jestem za zaakceptowaniem, ponieważ nie powinnam używać takich słów na czacie.

  • Superka 4

AWWWWWWWWWWWWWWWWW.PNG.4b9d34aee3e5e760e3c8a72d917ae5d7.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaharis napisał:

Teraz zastanawiam się nad sensem tej skargi, ponieważ ja za swoją wypowiedź dostałam upomnienie, a Angelika miała bana, tak jak już wyżej pisałam.

Nie widziałam żadnej twojej próby uspokajania kogokolwiek, a tym bardziej mnie czy Angeliki, która od dłuższego czasu obraża wszystkich, a w szczególności @Mechanik2137

Wysłałam praktycznie identycznego screena wiadomości Angeliki adminowi na /pomoc , za co właśnie miała bana.

 

 

Nadal jestem za zaakceptowaniem, ponieważ nie powinnam używać takich słów na czacie.

Tzn napisałem skargę przed tym banem wiec nie wiedziałem że dostała. Bo działo się to co się działo wiec wszedłem i napisałem temat, a później był ten ban, o którym dowiedziałem się wyżej. Także nie mam możliwości usunięcia. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zaakceptowaniem skargi, a z racji iż oskarżone zostały już ukarane przed/po napisaniu skargi, to chyba można ją już zamknąć, bo sprawa jest już nieaktualna.

Godzinę temu, Internecik napisał:

To jak miała bana to nie wiem po co jest to podanie ??

Przeczytaj to, co napisał autor wyżej, tj.:

Godzinę temu, karastoja napisał:

Tzn napisałem skargę przed tym banem wiec nie wiedziałem że dostała. Bo działo się to co się działo wiec wszedłem i napisałem temat, a później był ten ban, o którym dowiedziałem się wyżej. Także nie mam możliwości usunięcia. 

Przy okazji proponuję dodać słowa użyte przez Angelikę i Jaharis do filtrowanych przez bota

Edytowane przez mordensoldier124

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...