Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mskluski_slaskie


Kokazik
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kokazik
Nick osoby oskarżonej: mskluski_slaskie
Miejsce wydarzenia: Działka gracza mskluski_slaskie
Data i godzina wydarzenia: 08.12.2020r. 17:36
Opis sytuacji: Gracz wyżej wymieniony nie zgodził sie na /wymiana wiec zgodziłem sie na opcje sklepu,lecz na załączonym screenie widać że gracz ustawił zwykły diax kilof i zapewniał mnie że to kilof 6/3/3
Dowody:https://imgur.com/a/vlqRMs8 https://imgur.com/a/JiH82TI

Edytowane przez Kokazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka - może to nie jest doświadczony gracz i może nie wie, że nie działa w ten sposób sklep, ewentualnie serio chciał Cię oszukać co też świadczą twoje słowa, że nie zgodził się na /wymiana ( lecz bez dowodu, że serio tak było ). Jak dla mnie dowody nie są to wystarczające, aby był to pozytywny werdykt. Poszukaj w logach więcej informacji dla jasności sytuacji.

  • Like 1

"Jeśli oczekujesz, że świat będzie dla Ciebie sprawiedliwy, bo ty jesteś sprawiedliwy, oszukujesz siebie. To dokładnie tak jakbyś oczekiwał, że lew Ciebie nie zje tylko dlatego, że ty jego nie zjadłeś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bariax napisał:

Moja opinia jest taka - może to nie jest doświadczony gracz i może nie wie, że nie działa w ten sposób sklep, ewentualnie serio chciał Cię oszukać co też świadczą twoje słowa, że nie zgodził się na /wymiana ( lecz bez dowodu, że serio tak było ). Jak dla mnie dowody nie są to wystarczające, aby był to pozytywny werdykt. Poszukaj w logach więcej informacji dla jasności sytuacji.

Już wrzuciłem,dzieki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz może być po prostu niedoświadczony... Mogłeś wytłumaczyć mu, że zapis na tabliczce jest błędny i nie kupisz tego dopóki zapis nie będzie poprawny (/item info). Dodatkowo nigdzie nie widać, żebyś zakupił ten kilof więc nie rozumiem po co ta skarga. 

Edytowane przez Lukaszenko69

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...