Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

gosiagrab100


gosia123400
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz wiedziała na przyszłość. Jednak z okazji tego, że idą święta i bardzo zależy ci na unbanie (czego dowodem jest powyższy wątek), jestem za odbanowaniem twojego głównego konta.  Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. 

Jak można nie wiedzieć że nie można mieć multikont skoro na czacie cały czas się pokazuje taka informacja. Możemy się z niej dowiedzieć że jeżeli dzielimy IP trzeba to zgłosić i na forum. To jest jednoznaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Multikonta są surowo zabronione, a tak jak napisał już wyżej @NerdyNieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania!  Pozostaje Ci jedynie poczekać do końca edycji. Odrzucam

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Sad 3

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...