Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MisiekTWD


misiektwd
Wiadomość dodana przez berkowskyy,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi


Wzór:

Nick zbanowanego: ...  MisiekTWD
Nick Administratora, który banował: ....  Giecio
Długość bana: ...   Tydzień dwa dni czterdzieści pięć minut i czternaście sekund...
Kiedy to się stało? : ...  Jakieś 10 min temu
Opis sytuacji: ...  Kopałem na kopalni i wywaliło mnie z gierki patrze dostałem bana poszedłem na forum rozmawiałem z tym Adminem, który mi wlepił bana to tłumacze się, że leciałem na cheat engine i po prostu nie wiedziałem, że jest niedozwolone chcę, odbyć karę lecz nie chce przez to krzywdzić moich znajomych, którzy w to grają długo i po prostu chcę odbyć swoją karę lecz proszę o obandowanie moich znajomych nie chcę ich krzywdzić z mojego głupiego wybryku o, którym nie miałem pojęcia 😞 

Ich nicki to: Hypsz i BAN bardzo przepraszam i pozdrawiam całą administrację ...
Screen bana: ...image.thumb.png.11af63bb1a1bae22c0526b1c96a3e2dd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoi znajomi mają bana to niech po prostu się odwołają. Oczywiście cheaty są niedozwolone wystarczyło wejść na forum i przeczytać. Myślenie nie boli. Do Odrzucenia

  • Superka 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedza nie boli. Posiadałeś bana i się przyznałeś. Więc nie rozumiem po co to odwołanie? Co do znajomych jesteś ich opiekunem, szefem czy coś , że się odwolujesz za nich? Mają swój rozum to niech oni się sami odwołają.

 

Do odrzucenia.

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Wrr 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...