Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Crogiler, kuba66106


50karol50
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Niby dodaje się graczy do działki na własną odpowiedzialność ale jeżeli masz dowody, że to oni zrobili to łapie się to pod punkt 29 w regulaminie. Jeżeli je posiadasz, jestem za ukaraniem graczy. Jak na razie Neutral

Edytowane przez Nerdy

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z @Nerdy raczej nikt z nas nie chciałby ktoś zniszczył nam naszą prace ,lecz administracja nie może przez cały czas pilnować tylko jednej działki bo kogoś do niej dodałeś a tym bardziej byś potrzebował dowodów jak ci gracze tego dokonują. Uwierz że przed wczoraj też byłem bardzo oburzony jak jeden z graczy o nicku Vectorek2006 ukradł z mojej działki Beacona zaś niestety brakowało mi dowodów by ukarać tego gracza.
Pozdrawiam SquiZ.

  • Superka 1

268114088_1kopia.PNG.e30dd51465c8ac29978ee4e2e9349e60.PNG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Neutral.

Podpunkt 12.1 mówi, że: "Dodanie osoby do działki wiąże się z całkowitym wzięciem odpowiedzialności za jej czyny."

A podpunkt 12.2.2 powiada, że: "Wyjątkami są sytuacje, gdzie okradziony Gracz posiada dowody na kradzież przedmiotów
lub innych wartości."

Możesz jeszcze dodać SS skrzynek PRZED i PO.

           AgileBlackandwhiteCentipede-size_restricted.gif.fe4b99641187e79d5327e23f0c009e7d.gif ZIZDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dodałeś graczy na własną odpowiedzialność, nie miej pretensji że Twoja działka pływa. Dodanie gracza do działki = danie mu władzy nad strukturą Twojej działki.

2. Nie złapałeś na gorącym uczynku, nie masz SS z ich nickami... wstawiłeś tylko zdjęcie działki

3. Równie dobrze mogłeś to zrobić Ty i teraz nabijasz niepotrzebnie tematy na forum - nikt tego nie wie, to tylko sugestia.

4. Odsyłam Cię do zaznajomienia się z Regulaminem, poczytaj go sobie. Może wtedy będziesz uważniejszy.

 

Dla mnie do odrzucenia - chyba że dodasz dowody na to że to "oni" to zrobili.

Edytowane przez Edwardzik89

1680604624_PinkBloomingBridalBouquetsSalesPresentation.png.b7bde8d1e236c129add764ccb5b41878.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...