Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

zuza2222
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... zuza2222
Nick Administratora, który banował: .... @agatkahihi
Długość bana: ... 5 dni
Kiedy to się stało? : ...28.11.2020
Opis sytuacji: ... Grałam na serwerze i kopałam na swojej działce, gdy zostałam przeniesiona do sprawdzarki. Odeszłam od komputera i zawołałam brata, ponieważ nie znam się na TS3 i nie znam obsługi tego programu. Podczas gdy brat wszedł na TS3 @agatkahihi zaczeła mówić, że na TS3 mam wejść ja i wszystkim kierować, ale tak jak wcześniej wspomniałam nie znam się na tym i w tamtym momencie byłam na dworze, gdy brat mnie wołał przyszłam i powiedziałam, że nie odezwę się, bo ja jestem jeszcze dzieckiem i gram na serwerze dla zabawy, brat uczy mnie pvp i fajnie sie przy tym bawię. Przechodząc do rzeczy, podczas pobytu mojego brata na ts zapytał sie @agatkahihiczy poczeka 10min po upływie 7 minut powiedziała, że daje mi bana za brak współpracy, brat napisał z niechceniem, że sie przyznaje, końcowo dostałam bana za przyznanie się. Chciałam tylko powiedzieć, że gdyby @agatkahihi poczekała te 2-5 minut to przyszłabym. Chciałabym unbana lub chociaż skróconą karę za nie cierpliwość administracji. po unbanie mogę być sprawdzana, ale na ts będzie mój brat lub ja ale będe tylko pisała. Pozdrawiam
Screen bana: ...http://imgur.com/a/cPsuiS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co po zawołałaś brata, skoro to ty byłaś sprawdzana a nie twój brat. Agatka by ci wszystko wytłumaczyła przecież jak działa ten program. Kompletnie nie rozumiem dlaczego opuściłaś swoje miejsca zamieszkania i udałaś się na zewnątrz, to mi wygląda na ucieczkę podczas sprawdzania.  Napisałaś, że się nie odezwiesz, a na e-lekcjach prowadzisz lekcje zamiast nauczycielki. Jest to twoja wina, że uciekłaś i mieszałaś w to wszystko brata. Z tego co wiem nielegalne jest wychodzenie z domu jeżeli nie ma się 16 lat, więc do tego jeszcze złamałaś jakiś tam paragraf Kodeksu Karnego. Ciesz się, że skończyło się na banie a nie na kuratorze. Pozdrawiam serdecznie. Jestem na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eryter22 napisał:

Nie wiem po co po zawołałaś brata, skoro to ty byłaś sprawdzana a nie twój brat.

Po sobie wiem, że dziecko woli zawołać brata niż samemu rozmawiać nie tyle że jest młodsze ale i jest wstydliwe.

 

3 godziny temu, eryter22 napisał:

Napisałaś, że się nie odezwiesz, a na e-lekcjach prowadzisz lekcje zamiast nauczycielki.

Skąd wiesz jak wygląda u niej e-lekcja? Byłeś? Widziałeś? Może się nic nie odzywa. A tym bardziej dziecko ma większą odwagę pogadać z nauczycielem którego zna niż z nieznajomą osobą.

 

3 godziny temu, eryter22 napisał:

Z tego co wiem nielegalne jest wychodzenie z domu jeżeli nie ma się 16 lat, więc do tego jeszcze złamałaś jakiś tam paragraf Kodeksu Karnego. Ciesz się, że skończyło się na banie a nie na kuratorze.

Nie wiem ile masz lat i jakie masz doświadczenie ale z tego co mi wiadomo to wyjście z domu jeżeli ma własne podwórko nie jest nie legalne, jeżeli mieszka w bloku to już co innego. Ale chyba nie wiesz gdzie mieszka no chyba, że ją szpiegujesz, śledzisz to już podchodzi pod paragraf. Dlatego polecam nie pisać takich rzeczy na forum. I polecam się ograniczyć do tego, że nieznane nam jest kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie i darować sobie groźby kuratorem itp.

 

 

Co do odwołania to nie mam pojęcia jak się odnieść bo ty jesteś dzieckiem ale i graczem także po prostu lepiej by było jakby administrator nadający karę się wypowiedział. Aczkolwiek lepiej chyba będzie jak po prostu odczekasz karę. Pozdrawiam, odczekaj kare i wracaj do gry 😉 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Z tego co mi wiadomo, to na TeamSpeak'u pojawił się Twój brat zamiast Ciebie. Byłaś sprawdzana Ty i to właśnie z Twojego konta musiałaś wejść na TeamSpeak3. Najpewniej jakbyś wbiła ze swojego konta, a brat stał obok Ciebie i w razie czego pomagał zainstalować AnyDesk'a lub porozumieć się z Administratorem to wtedy na pewno nie byłoby żadnych problemów. Czasu było dużo, więc na spokojnie mogłaś z pomocą brata zainstalować TeamSpeak'a. Odwołanie muszę odrzucić. Odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...