Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kokazik
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Kokazik
Nick Administratora, który banował:  Agatkahihi
Długość bana: 7dni
Kiedy to się stało? : 27.11.2020r.
Opis sytuacji: Podczas rozmowy na teamspeaku jak i również na stronie Facebook RealCraft.pl w sprawie weryfikacji mojego konta,odmówilem współpracy ze względu na RODO,gdyz program do sprawdzania udostepnia moje wszystkie moje ważne dane,pliki z laptopa,lecz jak podkresliłem gra jest dla mnie odskocznia i nie używam plików niedozwolonych,poniewaz jak wiadomo takie pliki moga zawierac wirusy,a ja nie moge sobie na to pozwolić
Screen bana: https://imgur.com/a/k2Jks50

 

Mam nadzieję że moja sprawa zostanie Pozytywnie rozpatrzona.

Pozdrawiam,

Kokazik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd administracja może wiedzieć, że nie masz niedozwolonych plików? po to są takie programy jak np. anydesk, żeby sprawdzić czy masz je Administrator wtedy wchodzi w pliki minecrafta nie szuka po innych plikach i wtedy wie, czy używasz niedozwolonych modyfikacji , ban masz na 7dni także na twoim miejscu już bym poczekał na koniec bana. Moim zdaniem do odrzucenia.

pozdrawiam 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy wy naprawdę myślicie, że administracja robi wszystko, żeby was tylko zbanować i zrobić jak najgorzej?

Przecież poszłam Ci jak najbardziej na ręke jak tylko można. Poinformowałam Cię, że wcale nie musisz pobierać AnyDeska tylko uruchomić go jednorazowo z przeglądarki. Nawet nie prosiłam Cię  o dostęp do myszki i klawiatury, bo by zachwoać komfort chciałam, byś to ty pokazywał mi pliki. Poinformowałam Cię, że sprawdzę tylko niektóre pliki i nie będziesz musiał otwierać folderów które są prywatne, ale ty nadal brnąłeś w swoje. Po 20 minutach twoich sprzeciwów dostałeś bana- a mogłam to zrobić od razu, gdy powiedziałeś, że nie pobierzesz AnyDeska. Za odrzuceniem 

Edytowane przez agatkahihi
  • Superka 3
  • Przytulas 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanujemy prywatność graczy i podczas sprawdzania nie grzebiemy w prywatnych plikach.

Sprawa jest jasna, nie pozwoliłeś na sprawdzanie swojego komputera = brak współpracy.

Do odrzucenia, pozdrawiam.

  • Superka 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wspominasz o RODO to zakładam z góry, że korzystasz z komputera prywatnego do realizowania obowiązków służbowych. Nie wiem czy Twój pracodawca Cię nie poinformował lub nie zapewnił Ci tego, ale w takiej sytuacji Twoim obowiązkiem jest oddzielnie plików prywatnych od służbowych, co więcej pliki służbowe powinny być zabezpieczone hasłem. Logiczne, że bez znajomości hasła w tym przypadku osoba sprawdzająca Cię nie będzie w stanie zajrzeć do takiego pliku czy folderu.

No chyba, że grasz na komputerze służbowym to już wtedy Twój problem, który raczej jest niezgodny z regulaminem firmy, w której pracujesz.

Za odrzuceniem.

 

//Nigdzie nie napisałam, że tyczy się TYLKO komputerów firmowych. No otóż nie każdy, bo ustawa RODO stosowana jest do ochrony osób fizycznych, a dotyczy ona firm.  Osoba, która Cię sprawdzała nie jest powiązana żadną umową z serwerem, więc co najwyżej wy między sobą jesteście na relacjach koleżeńskich, a w takiej relacji RODO nie obowiązuje. To czy prowadziłam kiedyś firmę czy nie, nie ma żadnego znaczenia, bo na księżycu nigdy nie byłam, a wiem że Ziemia nie jest płaska. Porozmawiaj ze swoją księgową na temat RODO, bo wplątywanie go w odwołanie od bana jest śmieszne i nie ma żadnego związku z tym. Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz regulamin, w którym jest jasno napisane o sprawdzaniu pod kątem używania niedozwolonych modyfikacji.

Edytowane przez bugajska26
  • Superka 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@bugajska26Dlaczego uważasz że RODO tyczy sie tylko komputerów firmowych?Czy nie każdy ma prawo do skorzystania z Ochrony Danych Osobowych?Czy nie moge korzystac z laptopa firmowego którego sam jestem wlascicielem?Mysle że nigdy nie prowadzilas firmy i niemasz zielonego pojecia z czym może skutkowac dostep nieodpowiednich osob do twoich danych,I jak tez mysle osoby sprawdzajace mnie na 100%nie maja dobrze zabezpieczonych komputerów a to ulatwi droge dla hakerów, wiec schowaj głowe w piasek Jak niemasz nic wartościowego do dodania, bo twoja wypowiedz niema nic wspólnego z moim odwolaniem jak  i z RODO🙂

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem całej sytuacji więc się wypowiem. Działo się to w godzinach nocnych.  Zostałeś wzięty do sprawdzarki przez Agatkę,  gdyż byłeś podejrzany o używanie nielegalnego oprogramowania. Początkowo pisałeś coś tam, że nie masz tsa i nie umiesz go pobrać, na co ja ci odpowiedziałem jak dziewczyna cię prosi na tsa to powinieneś iść. Dostałeś więc trochę czasu aby go pobrać. Następnie po dalszych pytaniach i kłótniach w końcu wbiłeś na TS na 3 sekundy, by poinformować Agatkę, że nie masz cheatów i się wylogowałeś z tsa jak i z servera. Cała sprawa trwała z kilkanaście minut. Dostałeś więc słusznego bana i nie wiem po co piszesz to odwołanie, które i tak będzie odrzucone, gdyż jest to kompletnie niedorzeczne tłumaczenie się teraz z całej sytuacji, która miała miejsce w nocy. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że @eryter22 powinien dostac bana za klamstwa, czekalem na tsie tylko nie wiedzialem gdzie mam na ta rozmowe sie udac,mozesz spytac wielu graczy że siedze na ts'ie i z nimi rozmawiam,sama Agatkahihi napisala ze rozmawialismy blisko 20min,po drugie wylogowalem sie z serwera ponieważ udalem sie na rozmowe na Facebooku a z gry mnie wyrzucono bo @agatkahihi nalozyla na mnie bana,proste.WIec mysle że zostana wyciagniete odpowiednie kroki w stosunku do tego gracza.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kokazik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Kiedy podczas sprawdzania mówisz, że nie wyrażasz zgody na przeglądnięcie plików gry w celu sprawdzenia posiadania niedozwolonych modyfikacji (oczywiście masz prawo do odmówienia), to musisz liczyć się z tym, że jest to równoważne z brakiem współpracy. Jak już wyżej wiele osób napisało, podczas sprawdzania Administracja nie zagląda w Twoje prywatne pliki. Blokada została nadana jak najbardziej poprawnie, @agatkahihi mogła dać Ci blokadę już wiele wcześniej, ale z racji jej dobrego serduszka dała Ci więcej możliwości oraz więcej czasu, których jak widać niestety nie wykorzystałeś. Odwołanie odrzucam, odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...