Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

[Odrzucone] [Odwołanie][TS3] D4rkness_


D4rkness_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: D4rkness_
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało? : 26.11.2002 
Opis sytuacji: Wszedłem na dyżurkę, aby zapytać się kiedy dostane unbana na serwerze, @Alcatraz96_ zapytał się właściciela, ale mu nie odpowiedział. Pogadałem jeszcze chwilę na dyżruce w sprawie tego bana oraz czekałem na innego administratora. Przenieśliśmy się potem na pogadanki, poszedłem afk na ts i po 5 minutach dostaje bana za obraze administracji, nie mam pojęcia za co.
Screen bana:

 image.png.8a91b91ce29bff2e74c6b4037d565509.png

 

@Kazociak może byś się wypowiedział, a nie się śmiejesz tylko?

Edytowane przez D4rkness_
  • Przytulas 1
  • Haha 2
  • Wrr 1

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to zostałeś zbanowany za obrazę administracji. Prawdopodobnie był ku temu jakiś powód. Btw nie widziałem nawet, że masz bana na serverze i nwm za co. Pewnie kogoś zwyzywałeś i nawet nie wiesz kogo. Jestem na nie.

  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś - jak masz zresztą napisane w powodzie - za obrazę Administracji, której się dopuściłeś. Gdyby było inaczej, raczej nie miałbyś pretensji do "sprzedajnych" ludzi, którzy Cię zgłosili - bo z czym by mieli Cię sprzedać, skoro nic złego nie zrobiłeś? Nie jest to zresztą pierwsze takie Twoje przewinienie, o czym powinieneś wiedzieć najlepiej 😉

  • Superka 3
  • Sad 1

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie skąd  mogłeś wiedzieć co robiłem na dyżurce jak Cię tam nawet nie było, nie sądzisz, że gdybym obrażał administrację do dostałbym bana od Administracjii która się tam znajdowała razem ze mną? Ty się pojawiasz jak zwykle nie wiadomo skąd i banujesz bez powodu. 

  • Superka 1
  • Wrr 1

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazociak pełni jedną z wyższych funkcji na tym serwerze, jest także członkiem zarządu, więc nie jest dziwnym, że wie co się dzieje na serwerze. Blokada najwyraźniej jest słuszna, skoro nikt z administracji nie mówi o błędzie, jestem za odrzuceniem.

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 5
  • Sad 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dostałeś tego bana za nic. Sama byłam świadkiem jak wyzywasz graczy, (jeszcze wtedy na randze moderatora) więc co ci szkodzi powyzywać administracje co nie, szczególnie teraz, gdy odszedłeś z administracji i "możesz sobie pozwolić na nieco więcej." Administracja nie musi siedzieć z Tobą na kanale, żeby dowiedzieć się co się tam działo, tak jak w tym przypadku.
Za odrzuceniem
Pozdrawiam
 

  • Superka 5
  • Sad 1

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to że administracja ci to zgłosiła nie mając żadnych dowodów to jest powód do bana? Zastanów się nad tym co robisz, poza tym z tego co wiem bana 10 dni mógł wydać każdy z administracji więc nie rozumiem dlaczego mieliby zgłaszać to tobie

  • Wrr 1

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To według Ciebie jak Administrator widzi kogoś przeklinającego na czacie, powinien zrobić screena, bo Jego wzrok nie jest wystarczającym dowodem do nadania upomnienia? 😅

  • Superka 3
  • Sad 1

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, powinien od razu ukarać, a nie pisać do osoby trzeciej, aby to zrobiła jakby sam nie wiedział, że taką karę może nadać. 

W tym przypadku gdzie bana dostałem ja było zupełnie odwrotnie, jeśli zrobiłbym coś niezgodnego z regulaminem to bana powinienem dostać od osoby z która wtedy rozmawiałem, a nie od ciebie.

  • Superka 2
  • Wrr 1

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 6
  • Wrr 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...