Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

marek12310


marek12310

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: marek12310
Nick Administratora, który banował: agatkahihi
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : 26.11.2020
Opis sytuacji: dostałem bana za tynitaska zienteKK mi kiedyś powiedział jak mnie sprawdzał że jak tego nie używam na realcrafcie to nic nie szkodzi i teraz bana dostałem za tynitaska chociaż że on mi był potrzebny do innych gier i na inne serwery a na realcrafcie go nie używałem można zobaczyć na mojej działce
Screen bana: https://imgur.com/undefined
prosił bym o szybki odzew z góry dziękuję pozdrawiam cieplutko z rodzinką ❤️

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbanowałem Cię za tego TinyTaska ponieważ nie miałeś na komputerze żadnych skryptów, prosiłem jednak o usunięcie programu gdyż powiadomiłem cię o możliwości późniejszej blokady za ową aplikację. @agatkahihimiała prawo zbanować Cię za to i uczyniła to zgodnie z jej obowiązkiem.

  • Superka 3

spacer.png     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że postąpiła słusznie i nie chcę żeby ona dostała degrada czy coś po prostu chciałbym mieć unbana gdyż nie używałem tego tynitaska na tym serwerze co można zobaczyć np po mojej działce że tam ani nie ma żadnej stoniarki ani nie jest stone wykopany w jakiś dziwny sposób używałem tynitaska w innych grach i na innych serwerach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek12310 napisał:

tak wiem że postąpiła słusznie i nie chcę żeby ona dostała degrada czy coś po prostu chciałbym mieć unbana gdyż nie używałem tego tynitaska na tym serwerze co można zobaczyć np po mojej działce że tam ani nie ma żadnej stoniarki ani nie jest stone wykopany w jakiś dziwny sposób używałem tynitaska w innych grach i na innych serwerach

 

 

Nie usprawiedliwia cię to z jego posiadania. Za odrzuceniem.

  • Wrr 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...