Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kinga26, Oliwia26


Piesel554
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Tytuł wątku zmieniony przez Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: Piesel556

Nick osoby oskarżonej: Kinga26, Oliwia26

Miejsce wydarzenia: było to na serwerze w moim domu. Domu już nie ma bo go usunąłem znam jedną osobę która mieszkała koło mnie 

Data i godzina wydarzenia: Data 24.11. Godzina 14:14 

Opis sytuacji: kinga26 i Oliwia26 napisały mi na messenger żebym dołączył do nich ja dołączyłem na serwer zobaczyłem że mój dom jest zniszczony tylko 2 osoby były dodane kinga26 i Oliwia26 dom był cały zniszczony  napisały mi jeszcze na messenger że one to zrobiły zniszczyły dom. Ja ich zablokowałem 3 dni temu ale był błąd i jeszcze mogły budować i niszczyć dopiero dzisiaj gdy dom był zniszczony zablokowałem je.

Dowody: Na działce były wulgarne napisy, pisały mi na messenger że one mi zniszczyły dom, osoby które są dodane do działki to tylko kinga26 i oliwia26.

Edytowane przez Bvcha
edycja tytułu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...