Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zwariowanyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... Kinggs
Nick Administratora, który banował: ....  Giecio
Długość bana: ... Ban IP Nie mam pojęcia kiedy sie skończy.
Kiedy to się stało? : ... 2020-13-23 13:19
Opis sytuacji: ... Poniosło mnie i napisałem na czacie "Jesteś cegłą Giecio"  Przepraszam cie Giecio Juz takie cos wiecej sie nie powtorzy odbanuj mnie prosze Bo to jest moj ulubiony serwer na wersje od 1.12 do 1.16.3 Przepraszam bardzo cie Giecio ale jestem zakichanym dzieciakiem i poprosiłbym o drugą szanse.
Screen bana: ...

2020-11-23_13.35.54.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że piszesz o obrazie administratora, a dostałeś bany za MK. Jeżeli współdzielisz z kimś komputer/internet to powinieneś to zgłosić w odpowiednim dziale a dostaniesz UB. 

Link do działu ze współdzielenie IP :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto: Zwariowany Kinggs i jakies tam przypadkowo zalozone Moj brat  z  ktorym wspoldziele komputer ma konto: Andrzej5505 A moj brat na innym komputerze ma konto: PolishSolider

 

Twój post nie wnosi nic do odwołania! Otrzymujesz 5% za offtopic. //Giecio

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...