Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lolziczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _Lolzik_-
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 2d
Kiedy to się stało? : nie wiem nie pamiętam
Opis sytuacji: Gracz szymigamesyt o godzinie 1:00 wbił na mój spot w netherze więc go jakoś musiałem wyjaśnić. Przyszedłem wojem na spota, bo maga już na tym spocie miałem no i go zrobiłem Fast attack bomba w oko i spadł do lawy. Po evencie o godzinie 19 który oczywiście wygrałem bo jestem kozakiem dostałem bana bo konfidentgamesyt to zgłosił. Bardzo chciałbym unbana, ponieważ wbił mi na spota i musiałem jakoś reagować. Zmienie się. Dajcie mi unbana bo nie mam co robić ban na lolu ban na minecrafcie i ban w życiu. oddajcie mi jeszcze moją nagrodę za event :( Dziękuje za przeczytanie i liczę na akceptacje mojej prośby o unbana
Screen bana:
               V                                                                                      

image.png

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Zacznijmy od kilku szczegółów.

13 godzin temu, Lolziczek napisał:

racz szymigamesyt o godzinie 1:00 wbił na mój spot w netherze więc go jakoś musiałem wyjaśnić. Przyszedłem wojem na spota, bo maga już na tym spocie miałem no i go zrobiłem Fast attack bomba w oko i spadł do lawy.

Przyznajesz się do winy wiec czemu miałbyś dostać ub?

 

13 godzin temu, Lolziczek napisał:

który oczywiście wygrałem bo jestem kozakiem dostałem bana bo konfidentgamesyt to zgłosił.

Nie dość że próbujesz się dziwnie pochwalić to jeszcze obrażasz gracza w prośbie o ub (serio? XD).

 

13 godzin temu, Lolziczek napisał:

Bardzo chciałbym unbana, ponieważ wbił mi na spota i musiałem jakoś reagować. Zmienie się. Dajcie mi unbana bo nie mam co robić ban na lolu ban na minecrafcie i ban w życiu.

Przytaczając i zarazem przekształcając pewien cytat niejakiego Krzysztofa Gonciarza "NIKT CIĘ NIE PROSIŁ O TWOJĄ AUTOBIOGRAFIE". A to ze zabiłeś kogoś w netherze bo wbił na "twojego" spota. To nie jest żaden powód. Nether jest dla kazdego i to że ty uważasz że coś jest twoje nie znaczy że uważa tak reszta osób.

 

 

Za odrzuceniem.

  • Superka 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Podkopałeś gracza w netherze i za to jest kara, więc ban został nadany prawidłowo. Odczekaj do końca blokady i wracaj do gry! Odrzucam

 

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...