Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Patryk1511


blckhwk
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: blckhwk
Nick osoby oskarżonej: Patryk1511
Miejsce wydarzenia: Serwer MC Działka 1022
Data i godzina wydarzenia: 21.11.2020 12:50-17;00
Opis sytuacji: Gracz ten szukał działki, na którą mógłby zostać dodany. Zapytałem się więc czy chce u mnie, ale pracować. Odpowiedział, że tak. Dodałem go, a on popracował 15 min po czym poszedł robić u siebie sklep i mimo, że był online to nie wywiązał się z pracy, więc go usunąłem z działki. Następnego dnia(21.11.2020) napisał do mnie, że przeprasza i czy mógłbym go dodać znów na działkę, mówił, że nie mógł bo był u taty, bo jego rodzice się rozwiedli i szkoda mi się go zrobiło. Dodałem go i powiedziałem żeby wykonał jakąś prace(kopanie na działce) i sie zgodził. Normalnie pracowaliśmy i o 12:50 wyszedłem z serwera. W tym czasie zniszczył mi autofarmy, zabił 1 krowę i 66 owiec(została mi jedna krowa) oraz okradł mnie z kilka stacków emeraldów, diamentów, złota i zaklętych książek oraz parę beczek wełny( zostało pól jednej).

Prosiłbym o wyciągnięcie konsekwencji i o zwrot chociaż owiec i farm(miałem 9 farma  poziom 4  speed 1).
Dowody: Dowodem jest zniszczona działka, na której znajduje się jedna krowa beczki są prawie puste, są na niej pozostałości po farmie automatycznej a farma automatyczna nie znajduje sie w zadnej z skrzynek ani w moim ekwipunku moge zginac na /warp s żeby udowodnić. Zapraszam admnistrację na działkę 1022 w celu weryfikacji.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest napisane w punkcie 29 o działkach. Jeżeli masz na to jakiekolwiek dowody to jestem za ukaraniem, natomiast jeżeli ich nie posiadasz, niestety jestem na nie. Aktualnie moje odniesienie do skargi jest na poziomie Neutralnym

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...