Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

YoutubedoogE


FurFoox
Wiadomość dodana przez berkowskyy,

Witaj!

 

Nie użyłeś wymaganego wzoru wątku i tematu, dlatego otrzymujesz 10%!

Wzory znajdziesz tutaj -> klik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dzień dobry to jest przesada moim zdaniem dawać bana z powodu prozby o pomoc napisałem "/pomoc jak zdobyć liście bo jestem nowy" zawiodłem się na administracji żeby dawać bana za to że jestem nowy i nie wiem jeszcze co jak i gdzie się spytać i dostać bana za utrudnianie życia administracji 😕 podaję nick gracza który mnie zbanował za prozbę pomocy "Alcatraz_Yagami"  i prosiłbym o zareagowanie moja nazwa gracza to "YoutubedoogE" mam dowody w postaci zdjęć graficznych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za wielokrotne spamowanie pytaniem na /pomoc (koło 15-20 razy). Wielokrotnie uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie. I mimo wszystko nie zaprzestałeś spamu pytaniami. Stąd dostałeś bana gdyż uznałem że twoje zachowanie jest celowe i ma na celu utrudnienie wykonywania obowiązków.

 

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @YoutubedoogE

Musisz być bardziej uważnym, jeśli administracja odpowiada Ci na pytanie to dlaczego  zadajesz je po raz kolejny i tak cały czas. Utrudnia to nam pracę, ponieważ oprócz twojego powtórzonego pytania mamy kilka innych. Ban jest wydany jak najbardziej prawidłowo. 

Do odrzucenia.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...