Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

przemmek
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. 

Mój nick w minecrafcie to przemmek.

Uważam, że niesłusznie dostałem bana na tydzień.

Oto moje usprawiedliwienia:

niechcący wkleiłem do czatu adres innego serwera. Nie oznacza to, że nie lubię serwera RC ale chyba mam prawo do grania również na innym serwerze.

Jak nie chcecie mi uwierzyć, że wkleiłem go niechcący to chciałbym wam powiedzieć, że skopiowałem z odcinka na yt adres serwera na którym prawdopodobnie gra youtuber "Wojan''.

Chciałem to sprawdzć i rzeczywiście to był ten serwer. 

Potem wszedłem na wasz serwer i skopiowałem inną wiadomość. Jednak okazało się, że tego nie zrobiłem. szybko dałem enter i nie popatrzyłem na wiadomość.

Szybko chciałem to usunąć ale nie dało się.

Mam nadzieję, że mnie wysłuchacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj się do wzoru przede wszystkim, ponieważ nie wiadomo kto dał ci tego bana. 

Jeśli dostałeś bana za celową reklamę na 7 dni to powinieneś się cieszyć. Kara mogła dużo większa, np ban permanentny.

Na razie za odrzuceniem.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie bodajże jest napisane, że zakazuje się promowania innych serwerów, więc moim zdaniem ban jak najbardziej słuszny. Tak jak napisała @xKitka ciesz się, że perma nie wyłapałeś. Do odrzucenia

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_E5917.thumb.JPG.c6bb610ed4c8e29a79a38dedf175d8c2.JPGNick: majaban

Nick administratora, który zbanował: oldmancats

Długość bana: nie wiadomo

Kiedy to sie stało: Przed chwilą (20 Listopada 2020)

Opis sytuacji: Sobie robiłam pożądej na działce i nagle wyrzuciło mnie i dostałam bana

Screen bana:

 

Odwołania pisze się w oddzielnym wątku, nie pod odwołaniem innej osoby. Otrzymujesz 5% za offtopic. //Giecio

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2020 o 19:05, przemmek napisał:

Nie oznacza to, że nie lubię serwera RC ale chyba mam prawo do grania również na innym serwerze.

A zdziwisz się, bo nie masz prawa grać gdzie indziej tylko tutaj.  Czemu skinem podszywasz się pod dziewczynę? Nie można reklamować sobie innych serverów, bo ten server i tak je wszystkie bije na głowę. 

W dniu 18.11.2020 o 19:05, przemmek napisał:

skopiowałem z odcinka na yt adres serwera

Jak ty to niby zrobiłeś, nie da się skopiować tekstu z filmiku na YT. Coś zdecydowanie kręcisz. Ban nadany słusznie. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...