Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ProfeNarealcraft


patrykos20051
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dnia 18.11.2020 gracz o nicku ProfeNarealcraft teleportował mnie na pvp i mnie zabił. wszystko będzie w logach.

niestety nie mogę wysłać wszystkiego w ss (przekracza maksymalny rozmiar)

 

 

tu mi się lampka zapaliła ponieważ był kominikat ze gracz jest na mapi surowcowej a i tak teleport chciał mnie teleportować daltego się ruszyłem aby sięnie teleportować:

 

[08:43:24] [Render thread/INFO]: [CHAT] [ja -> ProfeNarealcraft] tpaccept
[08:43:26] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Gracz znajduje się na mapie surowcowa gdzie jest włączone PVP - żeby się do niego telportować musisz dodać go najpierw do znajomych
[08:43:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] ProfeNarealcraft zaakceptowal twoją prośbę o teleportacje.
[08:43:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] Teleportowanie do ProfeNarealcraft.
[08:43:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] Teleportacja nastąpi za 3 sekund. Proszę się nie ruszać.
[08:43:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] mikolaj: mogę coś do bica
[08:43:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] Oczekujące zapytanie teleportacji odrzucone.

 

w 2 teleportacji nie bylo zadnej informacji więc pomyślałem ze to błąd i stwierdziłem ze sie przeteleportuje. po teleportacji było to co na screenie z logów. gracz mnie tepnął i zabił w zposob w który nie mogłem sie obronić.

 

nie chodzi mi jakoś strasznie na odzyskaniu ekwipunku bo miałem tam tylko kilof 5/3/3 i jakąs siekiere.

logi2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżony gracz został już ukarany, jakoś 10 minut temu w postaci bana na 2 dni, dlatego że więcej graczy go zgłaszało.

Wydaje mi się, że skargę można zamknąć.

Edytowane przez D4rkness_

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...