Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MakaiuPL
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Waldermar
Nick Administratora, który banował: D4rkness_
Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało? : Wczoraj, 17.11.2020
Opis sytuacji: Wiec tak, z nie wiadomych przyczyn zostalem sprawdzony przez moderatora. przyznałem się że mialem paczke Modyfikacji Wurst, ale uzywalem tylko Fulbrighta, wiec zaden antycheat nie byl mozliwy do wykrycia mnie, poniewaz nic nie uzywalem, rozumiem że nie powinienem miec nawet czegosc i teraz zauje ze mialem to dla takiego gowna wiec juz odinstalowalem i obiecuje ze nigdy wiecej nie bede mial nic poza optifine. Prosze o unbana. Pozdrawiam ;).

*EDIT* Dodam ze, w zaden sposob nie zweryfikował mnie.
Screen bana: 

 

image.png

Edytowane przez MakaiuPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MakaiuPL napisał:

*EDIT* Dodam ze, w zaden sposob nie zweryfikował mnie.

A w jaki sposób miałem Cię weryfikować? Nie do końca wiem co miałeś tutaj na myśli. 

 

Zostałeś sprawdzony, ponieważ wcześniej wyskoczyło mi na antycheacie podejrzenie używania przez Ciebie macra/killaury. Jak widać, jednak tego używałeś skoro Cię tam pokazało. Możliwe, że nawet przypadkowo coś włączyłeś. Poza tym, posiadałeś paczkę cheatów i nie ma tego, że nie używałeś. Dostałeś bana zgodnego całkowicie z regulaminem oraz taryfikatorem serwera Minecraft. Sam przyznałeś się do tego więc nie widzę powodu dlaczego miałbyś zostać odbanowany, nie byłoby to sprawiedliwe w stosunku do innych graczy.

Odczekaj karę i wracaj do gry.

 

Odwołanie do odrzucania

 

//edit

@MakaiuPL niestety nie wydaje mi się żeby był to dobry pomysł. Złamałeś regulamin dlatego musisz odczekać karę.

Nie ja zajmuje się odwołaniami od bana, ale podałem powodu za tym, aby jednak kara została.

Edytowane przez D4rkness_
  • Superka 1

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglaby byc chociaz troche skrócona? Chcialbym szybciej wrocic i zalezy mi na tym, rozumiem że popełniłem wielki błąd, ale może się zlitujesz (chociaż nie masz do tego powodu). Pozdrawiam. Dzieki za odpowiedź.
 

Na wurscie nie da sie nic przypadkowo kliknąc bo trzeba bindy robic, poza tym nie bylem na zadej strefie pvp tylko robilem winde na działce, wiec w zaden sposob nie mogla zostac wykorzystywana do przewagi nad graczami. (Tak wiem, że mialem mozliwosci, ale to nie jest wyznacznikiem tego ze to robiłem kiedy kolwiek i uwazam ze jezi nie UB no to chcialbym chociaz skrocić ponieważ nie dokonalem zadnych czynow ktore wykazywaly by przewage nad innymi graczami. Paczke już usunałem i wiecej jej nigdy nie bede miał, dziekuje za cierpliwosc)
 

W chwili sprawdzania rozmawiałem z kolegami i mogą mnie zweryfikowac ze zadnych oszustw nie uzywalem. Ich nicki Bog_Mnie_Wybral oraz KapigiuszYT

Zostalo jeszcze 4dni i 7h :C

Edytowane przez MakaiuPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eryter22 napisał:

Nie ma żadnej pewności, że po tych kilku dniach wrócisz na server i nie będziesz czitował. Kara jak najbardziej adekwatna i zgodna z regulaminem. Jestem na nie.

no a ja juz cheaty usunalem poza tym fullbright nie jest oszustwem ktorym zyskujesz przewage nad innymi.
Moge ci wyslac folder z grą że usunalem, i zapewniam ze nie pobiore. tak wiem ze masz 0 pewnosci bo moge klamac ale coz, gadka szmatka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wszystko wyjaśnił @D4rkness_. Posiadałeś cheaty (do których się nawet sam przyznałeś) co jest niezgodne z regulaminem i dostałeś bana, który został nadany poprawnie. Odczekaj karę i wracaj do gry, odrzucam.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...