Skocz do zawartości

Znikający item


Xarp3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:    Xarp3
Miejsce występowania bugu:    Serwer (prywatna działka w tym przypadku)
Opis problemu:   Zbierałem trzcinę do shulker boxów z farmy na działce. Postawiłem 2 sztuki i zapełniałem je. Gdy już jeden był zapełniony zniszczyłem go, żeby zabrać go do EQ. Zniszczył się i miniaturka wypadła z niego, po czym po sekundzie znikneła. Po wyrzuceniu przedmiotów na ziemie widnieje napis, że zostaną automatycznie wyczyszczone rzeczy za jakiś czas, ale w tym wypadku nie wyświetlił się ten komunikat. 
 
Kilka dni temu stało się to samo, lecz pomyślałem/wytłumaczyłem sobie, że pewnie go gdzieś zostawiłem i o nim zapomniałem.
 
Nie wiem czy z pluginu do czyszczenia przedmiotów są logi, w których można zobaczyć co zostało wyczyszczone. Jeżeli tak to proszę o sprawdzenie.

Zakładam wątek na forum, ponieważ zdarzyło mi się to drugi raz (brak wyświetlanego komunikatu)
 
Zdarzenie miało miejsce 17.11.20 między godziną 22:27, a 22:32
Dodatkowe SS'y:  Niestety nie jestem osobą, która robi SS EQ.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej edycji problemy z shulkerami się zdarzały, np wyrzucanie z serwera, gdy chciało się to postawić czy otworzyć. Obecnie nie słyszałem o żadnych problemach związanych z nimi, dlatego też dziwi mnie opisana wyżej sytuacja. 

Jeśli niszczysz przedmiot to wydaje mi się, że nie pojawia się informacja o wyczyszczeniu przedmiotu którego właśnie zniszczyłeś. Jest to tylko podczas wyrzucania przedmiotu z ekwipunku na ziemię. 

Sprawdź w własnych logach czy na czacie nie pojawiała się informacja o automatycznym czyszczeniu itemów z ziemi za określoną ilość czasu. 

 

//edit 

W logach zamieszczonych przez Ciebie nie widzę takiej sytuacji więc nie mam pojęcia co mogło się z tym stać. Sprawą będzie musiała zająć się wyższa ranga. 

Edytowane przez D4rkness_

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej wstawiłem logi do historii czatu, na których nie ma tej informacji.

Po zdarzeniu skontaktowałem się z administracją poprzez /pytanie.

Nie zawracałbym wam gitary, gdyby to był stack cobbla 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2020 o 23:51, Xarp3 napisał:

Nie zawracałbym wam gitary, gdyby to był stack cobbla

Przecież te itemy są tyle warte co stak cobbla. Brak ssów/filmiku tylko logi w których nic nie ma. 

  • Wrr 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eryter22,

mylisz się trochę, bo shulkerbox nawet bez wyposażenia nie jest warty co stack cobbla. Logi miały na celu potwierdzić, że nie miałem informacji o znikającyh itemach.

Nie nagrywam minecrafta, nie jestem streamerem, youtuberem, więc nigdy nie było mi to do niczego potrzebne. Przedmiot zniknął, dlatego prosiłem o sprawdzenie logów pluginu, aby potwierdzić, że w tym czasie wciągnął shulkerboxa.

 

Gdy zwróciłem się do moderatora po zaistniałej sytuacji (agatkihihi)  napisała, czy mam zdjęcie EQ. Nie nie miałem. Poza tym, zdjęcie nie jest dowodem, ponieważ mógłbym zrobić ss że mam shulkera, a za minute go schować, zrobić ss i potwierdzić że go nie mam - "wystąpił jakiś błąd i nie wiem co się stało". Dlatego prosiłem, jeżeli była taka możliwość sprawdzenie logów z tego czasu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2020 o 01:08, eryter22 napisał:

Przecież te itemy są tyle warte co stak cobbla. Brak ssów/filmiku tylko logi w których nic nie ma. 

Czy ty chłopie wiesz co w ogóle mówisz? Sam Shulker nie jest warty co stack bruku, bo jest o wieeeele droższy i wartościowy. Może przestaniesz trollować wszystkich wokół?

A co do buga jestem za ZAAKCEPTOWANIEM, ponieważ może przedstawiłeś okrojone dowody, ale jednak dowody

Edytowane przez KluskaSlaska
  • Wrr 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...