Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Snajper12375


Snajper12375

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:Snajper12375
Nick Administratora, który banował:xKitka
Długość bana:7 Dni
Kiedy to się stało? :17.11.2020 21:52
Opis sytuacji:Byłem z kolegom na surowcowej wsiedliśmy do łódki odpłynęliśmy od brzegu, po chwili łódka się zawiesiła na wodzie. Ja wraz z moim kolegom próbowaliśmy wysiąść z łódki, jednak się to nie udawało. Próbowałem zniszczyć łódkę,lecz na czacie pisało na czerwono ,,You can t destroy your vechicle" przy czym walnąłem mojego kolegę przez teksturę łódki kilka razy. Łódka się odbugowała i popłynęliśmy dalej. Po paru sekundach sytuacja się powtórzyła. Próbowaliśmy zrobić jeszcze raz to samo, jednak odłączyło mnie od internetu i wyrzuciło z serwera oraz teamspeaka. Po około 3 minutach widzę, że kolega pisze mi na Discordzie , że ,,zostałem tymczasowo zbanowany przez xKitka na 1 tydzień za cheaty”. Postanawiam wejść na serwerowego Teamspeaka, jednak jedynie jaka odpowiedź dostałem to że zostałem wykryty przez antycheat za to że miałem killaure albo macro oraz że nie zdążyłem zostać sprawdzony i wyszedłem, jednak co miałem zrobić gdy straciłem połączenie z internetem?
Screen bana: 
unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eryter22 napisał:

Na przyszłość polecam nie czitować to wtedy nie będzie bana. Mogłeś nie wychodzić z servera podczas sprawdzania. Jestem na nie.

Jednak gracz pisze że wywaliło go z serwera przez słąbą jakość połączenia. Jestem całym sercem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Nie ukrywam, podejrzane, że akurat w momencie sprawdzania miałeś problemy z siecią, jednak wiem, że takie przypadki również się zdarzają.

Nie wiem, czy ponowne sprawdzanie coś da, skoro można na spokojnie modyfikować zawartość gry, ale to już do decyzji osób uprzywilejowanych.

 

Jednak według mnie nie ma odstępstw od normy w przypadku sprawdzania, dlatego też bardziej byłbym przychylny do tego, aby ban został, jak i również działka.

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie mam żadnych dowodów na to że rozłączyło mnie z internetem,ponieważ kiedy byłem jeszcze na serwerze nie było żadnej wiadomości do mnie apropo tego, że jestem podejrzany za używanie haksów.Więc dlatego kiedy mnie wyrzuciło z serwera jak i z teamspeaka nie robiłem żadnych screenshotów,ponieważ tego dnia rozłączyło mnie już tak trzy razy z internetem i każde po prostu przeczekałem i po około 5 minutach internet normalnie wraca. A więc to też normalnie przeczekałem i kiedy mnie już połączyło chciałem to wyjaśnić na ts. Podsumowując myślę, że nikt nie robi screenshotów bez powodu, poza tym można to sprawdzić w logach kiedy osoba banująca do mnie coś napisała a kiedy wyrzuciło mnie z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno ja, jak i @xKitka byłyśmy wczoraj z Tobą na TeamSpeaku i tłumaczyłyśmy Ci, że musisz tu dać dowody na to, że to Twój internet zawinił- bez tego niestety nic nie jesteśmy w stanie zdziałać. A co do logów w których mają być informacje czy byłeś w tym czasie sprawdzany, przecież sam możesz je sprawdzić, więc nie widzę tu konieczności ingerencji rang wyższych. 

Skoro nie ma dowodów, obecnie jestem za odrzuceniem.

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak znajdą się dowody na to że straciłeś połączenie to jestem za skróceniem kary. Nie jestem za unbanem i ponownym sprawdzeniem ponieważ każdy jest w stanie w tak długim czasie usunąć wszystkie cheaty.

Jezeli jednak żadne dowody się nie znajdą to do odrzucenia.

Edytowane przez Andmol

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to wy macie jako administracja jakieś dowody na to że używałem tej aury/makro ? Bo z tego co słyszałem to nie,jedynie na anty czicie pokazało, że używam uw tych żeczy ,a to nie jest 100% pewności.

Edytowane przez Snajper12375
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Snajper12375 napisał:

A tak wogóle to wy macie jako administracja jakieś dowody na to że używałem tej aury/makro ? Bo z tego co słyszałem to nie,jedynie na anty czicie pokazało, że używam uw tych żeczy ,a to nie jest 100% pewności.

Zazwyczaj nie mamy 100% pewności, dlatego zawsze przed zbanowaniem takiej osoby po prostu ją sprawdzamy pod kątem posiadania tych cheatów czy też niedozwolonych modyfikacji. Ty byłaś sprawdzany i niestety podczas tego sprawdzania się wylogowałeś, teraz tłumaczysz się, że zerwało Ci się połączenie z internetem w co coraz ciężej mi uwierzyć. Podeślij na to dowody, a jeśli takowych nie masz to odczekaj karę zgodną z taryfikatorem serwera. 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, D4rkness_ napisał:

Zazwyczaj nie mamy 100% pewności, dlatego zawsze przed zbanowaniem takiej osoby po prostu ją sprawdzamy pod kątem posiadania tych cheatów czy też niedozwolonych modyfikacji. Ty byłaś sprawdzany i niestety podczas tego sprawdzania się wylogowałeś, teraz tłumaczysz się, że zerwało Ci się połączenie z internetem w co coraz ciężej mi uwierzyć. Podeślij na to dowody, a jeśli takowych nie masz to odczekaj karę zgodną z taryfikatorem serwera. 

Napisze to po raz 3,ponieważ chyba tego nie widzicie.Ja kiedy wywaliło mnie z serwera z powodu braku internetu nie byłem jeszcze sprawdzany.Dowodów nie mam bo no sory ale nie robie randomowych screenshotów,że mi internet wywala więc pomyśl trochę i dojdziesz to wniąsku że cały ten ban jest totalnie na siłę i bez żadnego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Snajper12375 napisał:

A tak wogóle to wy macie jako administracja jakieś dowody na to że używałem tej aury/makro ? Bo z tego co słyszałem to nie,jedynie na anty czicie pokazało, że używam uw tych żeczy ,a to nie jest 100% pewności.

Nie zostałeś zbanowany za posiadanie tych cheatów, tylko za LOGOUT. Czyli za wyjście podczas sprawdzania.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Jako, że jestem osobą, która zajmuje się odwołaniami od blokad to wypowiem się na temat Twojego odwołania.

 

Zacznijmy od tego, że jak jesteś sprawdzany to zostajesz teleportowany do sprawdzarki i na ekranie wyskakuje Ci bardzo widoczna wiadomość. Niemożliwe zdaje się to, że Ty jej nie zobaczyłeś. Kilka osób wyżej napisało już, że najlepiej będzie jak podeślesz dowody, że akurat w tym czasie rozłączyło Ci internet. Ja też podpinam się do tego, ale jeśli nie znajdziesz na to żadnych dowodów to kara musi pozostać. Dobrze napisał też wyżej @Bvcha, że ponowne sprawdzenie nie będzie miało sensu. Przez ten czas już dawno mogłeś odinstalować niedozwolone modyfikacje i oczywiście podczas ponownego sprawdzania okazałbyś się czysty. Jak przedstawisz odpowiednie dowody to zrobimy właśnie coś takiego jak napisał już wyżej wspomniany @Bvcha: blokada pozostanie, ale działka zostanie zwrócona. Z tego co widzę w Twoich odpowiedziach pod odwołaniem to zaczynasz, że tak powiem ''najeżdżać'' na innych mówiąc, żeby pomyśleli i widać już Twoje zirytowanie. Wyżej napisałeś również ''cały ten ban jest totalnie na siłę i bez żadnego powodu'' z czym się nie zgadzam. Administratorka zabrała Cię na sprawdzanie, a Ty opuściłeś serwer i dlatego została nadana blokada. Powód bana masz wyraźnie podany, a na pewno nie jest ''totalnie na siłę'', ponieważ nikt z Administracji nie rozdaje banów na lewo i prawo, mówiąc dokładnie ''byle komu, ale byle na siłę''. 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Snajper12375 napisał:

Ale wy rozumiecie że jak ja jeszcze byłem na serwerze przed wyrzuceniem to nikt mnie nie sprawdzał  wtedy jeszcze.

[21:52:31] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Administrator xKitka rozpoczął sprawdzanie Snajper12375
[21:52:31] [main/INFO]: [CHAT] [RC]Targi można przedłużać automatycznie! - /targ automat
[21:52:31] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] 420Internet: naco
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] Wiksaaax:  Skup złota drożej niż w sklepie  Zapraszam /vw Wiksaaax
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Sprawdzany gracz Snajper12375 wyszedł z serwera!
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Sprawdzany gracz Snajper12375 wyszedł z serwera!
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Sprawdzany gracz Snajper12375 wyszedł z serwera!

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xKitka napisał:

[21:52:31] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Administrator xKitka rozpoczął sprawdzanie Snajper12375
[21:52:31] [main/INFO]: [CHAT] [RC]Targi można przedłużać automatycznie! - /targ automat
[21:52:31] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] 420Internet: naco
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] Wiksaaax:  Skup złota drożej niż w sklepie  Zapraszam /vw Wiksaaax
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Sprawdzany gracz Snajper12375 wyszedł z serwera!
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Sprawdzany gracz Snajper12375 wyszedł z serwera!
[21:52:33] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Sprawdzany gracz Snajper12375 wyszedł z serwera!

Ty tak na serio myślisz że mam takie insane reaction i w 2 sekundy bym wyszedł,jak ja nawet nie wiem jak wygląda sprawdzanie u was na serwerze,więc jak bym wiedział że jestem sprawdzany i chciałbym wyjść to na pewno nie zrobił bym tego w 2 sekundy,ponieważ musiał bym się z orientować co się dzieję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
10 minut temu, Snajper12375 napisał:

Ty tak na serio myślisz że mam takie insane reaction i w 2 sekundy bym wyszedł,jak ja nawet nie wiem jak wygląda sprawdzanie u was na serwerze,więc jak bym wiedział że jestem sprawdzany i chciałbym wyjść to na pewno nie zrobił bym tego w 2 sekundy,ponieważ musiał bym się z orientować co się dzieję 

Nasz serwer to nie pierwszy, na którym grasz, a na prawie każdym serwerze są procedury sprawdzania, więc nie trudno się domyślić, że jesteś sprawdzany, skoro dodatkowo na całym ekranie widnieje komunikat "JESTEŚ SPRAWDZANY" 

 

Coś zaczynasz już kombinować, jipsyy daje Ci możliwość odzyskania działki, a Ty zamiast tego komentujesz niepotrzebnie to, co już i tak wszyscy wiemy.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bvcha napisał:

Nasz serwer to nie pierwszy, na którym grasz, a na prawie każdym serwerze są procedury sprawdzania, więc nie trudno się domyślić, że jesteś sprawdzany, skoro dodatkowo na całym ekranie widnieje komunikat "JESTEŚ SPRAWDZANY" 

 

Coś zaczynasz już kombinować, jipsyy daje Ci możliwość odzyskania działki, a Ty zamiast tego komentujesz niepotrzebnie to, co już i tak wszyscy wiemy.

Tylko że ja już tego nie widziałem "JESTEŚ SPRAWDZANY" bo przecież jak rozłączy cię z internetem to nie wywala cię od razu tylko zatrzymuje ci grę w miejscu czytaj inni gracze się nie ruszają oraz nie widzisz nowych  wiadomości na czacie,ja miałem takie coś na początku a potem mnie wyrzuciło z serwera.Podsumowując bo widzę że do niczego to nie prowadzi bo wy(Administacja)

i tak wiecie swoje że mam te niedozwolone modyfikacje,tylko dziwię się że nie da się wytłumaczyć , a tak poza tym pomyślcie po co miał bym wychodzić z serwera skoro nie mam żadnych niedozwolonych modyfikacji a po drugie gram już na waszym serwerze od 2017 roku i ani razu nie miałem bana za żadne z tych żeczy. A więc pozostawiam decyzje wam pozdrawiam 🙂

Ps taki ekran miałem unknown.png?width=963&height=450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Okej, skoro miałeś dokładnie to, co pokazałeś wyżej to jest to dowód. Tak jak mówiłam już wcześniej, blokada pozostaje, ale odzyskasz za to swoją działkę. Odczekaj karę i wracaj do gry! Odwołanie odrzucam, z racji, że zostało to rozwiązane. 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...