Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kraker
Wiadomość dodana przez berkowskyy,

Witaj!

 

Otrzymałeś 5% za brak odpowiedniego tematu wątku, który powinien wyglądać "[Odwołanie] [Serwer] Twój nick"

Pamiętaj, aby następnym razem go użyć!

Tytuł wątku zmieniony przez Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kraker

Nick administratora, który zbanował: zientek

Długość bana: 10 dni

Kiedy to się stało?: 16.11.2020 godz. 17:37

Opis sytuacji: Dostałem bana na koncie kraker za cheaty, a na tym koncie nigdy na nich nie grałem tylko na mk na którym dostałem już bana za te cheaty. I wczoraj gdy zientek mnie sprawdzał znalazł te cheaty ale nie na koncie kraker na którym dostałem bana za te same cheaty. Chiałbym się odwołac do bana na koncie kraker, ponieważ na tym koncie na nich nie grałem.

Screen bana: brak

Edytowane przez Bvcha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dostałem za owe cheaty ale na koncie na którym na nich grałem, a na koncie kraker na nich nie grałem czyli na mk na którym grałem z 10 min w ramach przetestowania ich (cheatów). A posiadać cheaty to może posiadać każda osoba która ma crystal laucher, ponieważ są tam wgrane czego porzekonałem się gdy grałem na mk 

 

 

Edytowane przez kraker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Tak jak wyżej wspomniano, jeżeli łamałeś regulamin na jednym z innych kont, to kara powinna zostać nadana na główne konto, a reszta MK otrzymuje blokadę permanentną.

Warto przemyśleć swoje zachowanie i zapoznać się z regulaminem.

 

Odczekaj karę i wracaj do gry!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...