Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

screamking1337


Qrzys

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Qrzys
Nick osoby oskarżonej: screamking1337
Miejsce wydarzenia: Forum, dokładniej ten wątek
Data i godzina wydarzenia: 14.11.2020 godzina 21:59
Opis sytuacji: Skomentowałem sytuację w wątku w żartobliwy sposób, po czym gracz @screamking1337, zapewne broniąc kolegi, znieważył mnie odnosząc się do mojego rzekomego złego zachowania w stosunku do mojej matki. Jest mi bardzo przykro czytając takie wiadomości, gdyż z moją mamą łączy mnie dużo pozytywnych emocji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Dowody: 

screamking.PNG

Edytowane przez Qrzys
  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacze ci o chodzilo w mojej wypowiedzi. Jezeli chodzi o twoj fragment nie wiedzialem co napisac. Nie wiedzialem ze masz takis relacje z swoja mama. Oczywiscie bardzo cie przepraszam i moge dostac kare. Pozdrawiam 🙂

  • Haha 4
  • Wrr 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Zaakceptowaniem skargi oraz wydłużeniem jej do bardzo długiej przerwy, gdyż to nie jest pierwszy raz a zauważmy, że @screamking1337 najpierw robi a później myśli ( chociaż nie wiem, ale nie oceniam ). No moim zdaniem zachował się jak 5 letnie dziecko i w dodatku napisał o rodzinie a jest to najgorsze co można zrobić. Wstydź się Gówniarzu za swoje zachowanie. ( jesteś młodszy ode mnie, pyskujesz osobom starszym i zachowujesz się jak widać ) 

  • Superka 2

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zaakceptowaniem skargi, w ostatnim czasie nie zachowujesz się najlepiej i twoje zachowania, wpisy, itd. są irytujące. Myślę, że przyda ci się przerwa od forum.

 

Pozdrawiam Nikusia 

  • Superka 2

Buziaki kochane robaczki ❤️

joy love GIF by caitcadieux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś osobą skrajnie toksyczną i odpowiadasz za masę burd na serwerze mc jak i forum. Do tego jesteś prowokatorem który często szuka byle pretekstu do jakiejkolwiek zaczepki.

Myślę że dłuższa przerwa od forum także pozwoli ci dojść do jakichś wniosków. A przynajmniej mam taką nadzieję.

 

Za zaakceptowaniem.

  • Superka 4

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...