Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Sylwopis000, wojtress


Szymingi
Wiadomość dodana przez berkowskyy,

Witaj!

 

Niezastosowałeś się do tematu jak i wzoru wątku, dlatego otrzymujesz 10% ostrzeżenia! 

Wzory znajdziesz tutaj -> klik

Temat wątku zmieniony przez Moderatora

Wyróżnione odpowiedzi

Szymingi

 

Sylwopis000 i wojtress

 

Moja działka

 

około godziny 13:30 a 14:00

 

Przyjąłem ich do pracy na mojej działce wtedy poprosili mnie o kilofy bo nie mieli swoich dałem im 2 kilofy 5/3/3.

Po kilku minutach poprosili mnie o naprawienie kilofów zdziwiłem się bo dałem je nie ruszone. Były tylko lekko zepsute ale je naprawiłem zaniosłem im i wtedy Sylwopis000 napisał/a " ezzzz" Po tym się ulotnili. Napisałem im żeby oddali kilofy Sylwopis000 odpisała że je odda jak wpłacę pieniądze  za pracę.Umówiliśmy się na 5k za godzinę roboty było ich dwóch więc zapłaciłem 10k dla Sylwopis000 żeby się podzielili wtedy napisał/a że nie było mowy o jakiś kiofach i poźniej ślad po nich zaginą i nie odpisywali na wiadomości.

 

Dowody są w załączniku jest ich trochę mało ale myślę  że wystarczy

prank.png

pran2.png

pran3.png

Edytowane przez Szymingi
Pomyłka wzoru skargi na gracza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gracz sylwopis to nawet pisać z tego co widzę nie potrafi i dlatego zasługuje na bana za brak podstawowej wiedzy o ortografii. Kilofy i kasę to już jakiś admin powinien ci oddać. Pro tip na przyszłość : jak widzisz, że ktoś nie zna zasad ortografii to nie trejduj się z nim, bo to scammer. Jestem na tak.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...