Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Veyou
Wiadomość dodana przez berkowskyy,

Witaj!

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie się do tematu wątku, który powinien brzmieć "[Skarga] [Miejsce] Nick osoby oskarżonej"

Tytuł został zmieniony. Dodałem także wzór wątku, aby skarga była czytelniejsza

 

 

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Veyou

Nick osoby oskarżonej: Steyrix

Miejsce wydarzenia: Minecraft

Data i godzina wydarzenia: 15.11     12g5min

Opis sytuacji: Dogadałem się z typem z kilof 6/3/3 normalnie dogadaliśmy się elegancko wszystko git tepam się do gościa jeszcze raz pisze że ja mu płace 30k a on mi daje kilof 6/3/3 chłop potwierdził, i w tym momencie przelewam typowi kase umówione 30k a on po otrzymaniu od razu z bomby się wylogowywuje i nie ma go 5 min czekałem na niego u niego na działce cały czas jak wbił pare minut po to pisze do niego napisalem do niego chyba z 10 razy ale nie odpisuje. No i to tyle nie polecam scamera.

Dowody: przysyłam logi w załączniku.

Mam nadzieje że dostanie bana a ja zwrot kasy.

PS skróciłem logi z tego dnia tylko do tej sytułacji ponieważ było ich za dużo oczywiście moge dać tą normalną wsensie tą ze wszystkim nie ma problemu.

 

Dowody: 2020-11-15-2.log

Edytowane przez Bvcha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Veyou napisał:

Twój nick: Veyou

Nick osoby oskarżonej: Steyrix

Miejsce wydarzenia: Minecraft

Data i godzina wydarzenia: 15.11     12g5min

Opis sytuacji: Dogadałem się z typem z kilof 6/3/3 normalnie dogadaliśmy się elegancko wszystko git tepam się do gościa jeszcze raz pisze że ja mu płace 30k a on mi daje kilof 6/3/3 chłop potwierdził, i w tym momencie przelewam typowi kase umówione 30k a on po otrzymaniu od razu z bomby się wylogowywuje i nie ma go 5 min czekałem na niego u niego na działce cały czas jak wbił pare minut po to pisze do niego napisalem do niego chyba z 10 razy ale nie odpisuje. No i to tyle nie polecam scamera.

Dowody: przysyłam logi w załączniku.

Mam nadzieje że dostanie bana a ja zwrot kasy.

PS skróciłem logi z tego dnia tylko do tej sytułacji ponieważ było ich za dużo oczywiście moge dać tą normalną wsensie tą ze wszystkim nie ma problemu.

 

Dowody:  2020-11-15-2.log 67 kB · 1 pobranie

https://imgur.com/a/oLGg1KY?fbclid=IwAR3_3UGft55yg4ftqeiimjBmuYF11a5xx9cDtONa5ykq_Uik8s6ivNuAR0g

 

15 godzin temu, Andmol napisał:

Logi są niedostępne wygraj je tutaj https://m.imgur.com/ i daj link.

już dodałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...