Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gryniek2137
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

nick: Gryniek

nick osoby oskarżanej: roni10

Miejsce wydarzenia: działka gracz roni10

Data i godzina zdarzenia: 15.11.2020 w godzinach od 0:30 do 1:00 

Opis sytuacji: Konwersacja na polegała na ustaleniu ceny czyli 1spacer.png0 tyś waluty serwera ponieważ chciałem u niego kupić kopanie na beconie na 30 minut. Po uzgodnieniu ceny przeteleportowałem się na działkę gracza roni10 by dokonać transakcji. Po wpłaceniu pieniędzy kontakt z graczem jakby się urwał i poczekałem jeszcze parę minut i po następnych minutach gracz zablokował mnie na działce.spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowodach, które załączyłeś nie widać, że przesłałeś mu pieniądze i czy rzeczywiście cie zablokował na działce, jeśli masz inne dowody to lepiej je dołącz bo z tych trudno cokolwiek wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dowody na to że przelałeś 10k jest. Ale gdzie jakiś dowód na to że gracz cię zablokował ? A tak w ogóle to nie widzę żadnej konwersacji gdzie ty chcesz u niego kupić kopanie a także tego że on się zgadza i żebyś przelał mu pieniądze.

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...