Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zwariowany


Zwariowanyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... zwariowany
Nick Administratora, który banował: ....  PWWP
Długość bana: ... 1 tydzien i 2 dni
Kiedy to się stało? : ... 2020-11-13 ok. 21-22
Opis sytuacji: ...  Moi znajomi zostali zbanowani za cheaty lecz ja cheatów nie miałem zainstalowanych na kompie dostałem nie słusznego bana.
Screen bana: ...

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że tu nie ma co więcej mówić w tym temacie skoro sam WŁAŚCICIEL serwera nadał ci bana za cheaty to znaczy ze miał co do tego pewność tym bardziej ze sam napisałeś tak o

42 minuty temu, Zwariowanyy napisał:

Moi znajomi zostali zbanowani za cheaty lecz ja cheatów nie miałem zainstalowanych

i wybacz mi ale jakoś ciężko jest mi uwierzyć że ty jako jedyny z grupy 7 osób które dostały wtedy bana za killaure się wyłamałeś i stwierdziłeś ze nie będziesz jej używać i jak dla mnie to odwołanie jest do odrzucenia.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi nie wierzycie to ten serwer naprawde spada na dno bo nawet nie miałem sprawdzania a jak bym miał sprawdzanie to byście mi uwierzyli 

 

Twój post nie wnosi nic do odwołania! Otrzymujesz 5% za offtopic. //Giecio

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Obeszło się bez sprawdzania skoro sam właściciel na podstawie obserwacji i wieloletniego doświadczenia z osobami cheatujacymi mógł uznać ze wynik obserwacji wykazał posiadanie niedozwolonych modyfikacji. Ja bym się cieszył ze to kara tymczasowa, ponieważ na innych serwerach otrzymujesz z góry bana na IP na zawsze, nie na edycję, więc nie wiem, czy nasz serwer spada na dno. 

 

No i do tego że nie było czasu na sprawdzanie bo jeszcze ktoś musiał pomagać Graczom. 

  • Superka 1
  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Zgadzam się z zdaniem @Zeltraz. Jeśli chodzi o ponowne sprawdzenie, to nie będzie to na pewno opłacalne, ponieważ od czasu bana już dawno mogłeś odinstalować cheaty. Jeśli karę wydał sam Właściciel serwera to widocznie jest ona słuszna. Odwołanie odrzucam, odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...