Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubix_kid


kubix_kid
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick zbanowanego: kubix_kid        Nick admina: ZienteKK               Dłógość bana: 3 dni             Stało się to dzisiaj    Gdy grałem sobie na tym serwerze na pisał jakiś gościu że chce kod vip napisałem mu że mu dam za jakiś item tepłem się do niego i on dał mi kilof i napisałem mu cytuje:"zostałeś oscamowany nie no żartuje choć oddam ci ten kilof". A  on napisał że niechce tego kilofa tylko żebym miał bana. Próbował odemnie wyciągnąć 90 tyś w grze. Ale mu nie dałem. I on zgłosił to za oszustwo w handlu chociaż napierałem że chcę oddać mu ten kilof ale on że chce żebym miał bana. P roszę odbanujecie mnie chociaż na weekend.Kupiłem vipa bo ten serwer bardzo mi się bodoba.I chcę wykorzystać tego vipa. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że odbanujecie mnie chociaż na weeked bo umuwiłem się z kolegą na granie, i chciałem nagrać live z tego serwera.

Edytowane przez kubix_kid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia. Jak dla mnie to nawet próba oszukania kogoś nawet dla żartu nie jest fajna i uważam że takie osoby powinny dostawać perm bana a nie czasowego dodatkowo pisząc to odwołanie nie zastosowałeś wymaganego wzoru za co powinieneś otrzymać dodatkową karę i dopiero po jakimś czasie edytowałeś post i na pałę dodałeś 

32 minuty temu, kubix_kid napisał:

Nick zbanowanego: kubix_kid        Nick admina: ZienteKK               Dłógość bana: 3 dni

tak byłe było i by się w miarę uratować licząc na odbanowanie

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...