Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubix_kid


kubix_kid
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kubix_kid        Nick admina: ZienteKK               Dłógość bana: 3 dni             Stało się to dzisiaj                                                                                    Gościu napisał na czacie czy da ktoś kod na vipa ja napisałem mu  że dam za jakąś rzecz, oczywiście nie maiłem kodu chciałem go naiby osacamować ale nie chciałem nawet nie miałem zamiaru go scamować tylko zrobić mu pranka chciałem oddać mu kilofktóry mi zaproponował wzamian za kod ale on mówi że niechce tego kilofa tylko żebym miał bana. Groźił mi że jak mu nie dam 90k do to zgłośi. Uważam że bana dostałem niesłusznie bo to był żąrt i chciałem mu oddać ten kilof ale on niechciał go tylko chciał żebym dostał bana. Prosze odbanujecie mnie chociaż na weekend bardzo spodobał mi się ten serwer gram na nim już tak ok.7 dni. Mamnadzieje że to przeczytaliście i odbanujecie mnie bardzo mi na tym załeży bo umówiłem się z kolegą na granie w weekend i też kupiłem vipa i chcem go wykorzystać, z góry przepraszam za błędy ortograficzne. Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez kubix_kid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...