Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Wojtyla_2137


Wojtyla_2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Wojtyla_2137
Nick Administratora, który banował:  Kazociak_
Długość bana: Permamentny 
Kiedy to się stało? : 13.11.18:27
Opis sytuacji: Witam, zostałem zbanowany za posiadanie multikont, z czego podane jest 5 w treści. Przyznaję się do posiadania jednego dodatkowego konta o nisku Wojtus_JP na którym zacząłem grać na serwerze gdzie spodobał mi się klimat na zwykłym minecrafcie, w kolejnych dniach zakupiłem minecraft premium i nie mogłem skorzystać ze swojego wcześniejszego nicku bo okazał się już zajęty, Poprzednio uzywałem Mc Prem kupowanego na allegro z ktorym były problemy ze zmieniającym sie IP oraz danymi logowania, jestem świadom mojego wykroczenia i kara jest słuszna natomiast wnoszę o skrócenie tego okresu który pozwalałby mi jeszcze na nim zagrać, jestem posiadaczem konta VIP oraz staram się pomagać graczom i organizuje happeningi ktore mogą dostarczyć graczom rozrywki. Pozdrawiam bardzo serdecznie liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Jeśli zostanie odrzuconę, czy chociaz mogę przesłać treść ksiązki napisanej przeze mnie która chciałem wydać na serwerze ale było to zbugowane. Pozdrawiam cieplo z rodzinką. Wojtek
Screen bana: Jest załączony

 

2020-11-13_18.29.39.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używałeś wcześniej mc prem kupionego na allegro za grosze a później zakupiłeś konto premium gdzie nie mogłeś nadać tego samego nicku co wcześniej posiadałeś to musisz zgłosić zmiane nicku w odpowiednim dziale ----> https://forum.realcraft.pl/topic/1690-wsp%C3%B3%C5%82dzielenie-ipzmiana-nicku/

 

 

Co do innych kont to lepiej niech się administrator wypowie.

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...