Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ebismo
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Ebismo
Nick Administratora, który banował: papanioQ
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało? :  13.11.2020 18:05
Opis sytuacji: ? dostałem bana za bota ? nie wiem co sie działo bo młodszy brat sobie pykał, ja byłem w lidlu bo dzisiaj promka na piwko i mam dowód zakupu,, wracam sobie a tu banik xD najs
Screen bana: 

 

 

20201113_184943.jpg

Edytowane przez Ebismo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia. Za nic raczej bana byś nie dostał i nie ma się tu od czego odwoływać bo to raczej jedyną opcją jest że to twój młodszy brat pod twoją nieobecność mógł ci zainstalować do minecrafta niedozwolone na serwerze modyfikacje i polecam ci z nim porozmawiać na ten temat i wyjaśnić mu by na przyszłość więcej mu takie pomysły nie przyszły do głowy i pamiętaj że pozwalając komuś grać na swoim koncie robisz to na własną odpowiedzialność więc pozostaje ci cierpliwie odczekać do końca nadanego bana albo mieć nadzieje że jakiś admin będzie miał gest i ci łaskawie skróci karę w co wątpię 

  • Superka 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.b484df84b59b0eedda19a269be1fe099.png

 

a to za co? Dzisiaj po południu zastanawiałem czy nie kupić czasem sobie SVipa ale powoli się zrażam do tego co tu się dzieje

Otrzymałeś 5% za offtopic.//Less_Than3

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban wydany za bota nigdy nie jest nieuzasadniony, są to charakterystyczne blokady przy których administrator nie ma jak się pomylić skoro to tak oczywiste, jestem za odrzuceniem odwołania nie ma co tu więcej mówić. Procenty zostały nadane za brak odpowiedniego tematu wątku, tak jak jest to wpisane w informacji, dziękuje i pozdrawiam.

  • Superka 1

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Cześć @Ebismo!

 

Następnym razem jak będziesz musiał oddalić się na jakiś czas od komputera, to najlepiej wyloguj się z serwera. Może stać się dosłownie wszystko, kiedy nie ma Cię przy komputerze, a jesteś zalogowany na serwerze. Wyżej ładnie opisali wszystko @Zeltraz oraz @Less_Than3. Odwołanie odrzucam.

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Sad 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...