Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

screamking1337


jestempierfszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...screamking1337
Nick Administratora, który banował: .... Ekodiesel
Długość bana: ...7 dni juz 6
Kiedy to się stało? : ... Wczoraj 
Opis sytuacji: ...Pisalem ze mam badliona no i mialem ale usunolem go i go nie uzywalem potem zapomnialem usunac z jednego foldera no i dostalem bana chociaz ani razu go nie uzylem bo nie potrzebny mi jest na ten serwer wiem ze nawet posiadanie cheatow na kompie/laptopie to i tak ban no to moze nie ub ale skrocenie. Pozdro

Screen bana: ...

Screenshot_2020-11-13-13-18-34~2.png

Edytowane przez screamking1337

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban jest jak najbardziej słuszny. Sam oznajmiłeś na chacie, że posiadasz badliona, w dodatku prowokowałeś administrację do sprawdzenia Cię, więc raczej byłeś świadom konsekwencji.

Do odrzucenia 

//edit; Revq, Twoje zachowanie w tym momencie jest co najmniej żenujące, a poziom hipokryzji przekroczył już chyba limit. W dodatku Twoja ocena nie jest obiektywna, więc ta wypowiedź nawet nie ma tu sensu ;))

Edytowane przez blurka_
  • Superka 1

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, coś tak myślałam, że napiszesz odwołanie, jednak totalnie mija się ono z celem. Wiesz przecież jakie są konsekwencje cheatowania(bo sam dostaleś za to bana kiedyś)

Kara została nadana jak najbardziej słusznie, sam na chacie wielokrotnie chwaliłeś się posiadaniem modyfikacji a na domiar złego od razu po sprawdzeniu oznajmiłeś mi, że miałeś zamiar cheatować na innym serwerze.

Do odrzucenia

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Skoro wiesz, że za posiadanie cheatów na laptopie/komputerze jest ban, to po co tak w ogóle piszesz odwołanie? Kara została nadana poprawnie, wszystko wytłumaczone jest już wyżej. Odrzucam.

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...