Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KoteczekMiau


ChomiX_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: KoteczekMiau
Nick Administratora, który banował: D4rkness_
Długość bana: i tydzień i trzy dni
Kiedy to się stało? : 08.11.2020 20:06
Opis sytuacji: Gram na serwerze jak zwykle. Zagrałem w lotto i wygrałem. Więc wyszedłem ze serwera, a dokładnie w tym samym momencie, kiedy kliknąłem przycisk "Disconnect", to sprawdzili mnie. Wchodzę jeszcze raz i widzę banik na Cheaty [Logout]
Screen bana: https://imgur.com/a/dvNSr8s

EDIT: Proszę nie kasujcie mi działki, jeśli nie skasujecie mi, to mogę mieć tego bana

Edytowane przez KoteczekMiau
Edit

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę na antycheacie wyświetlało, że używasz KillAury/Macro za co też cie wyrzucało z serwera. W końcu wszedłeś na serwer na dłużej więc zacząłem Cię sprawdzać. Ty niestety po krótkim czasie wylogowałeś się z serwera co wiążę się z banem za Logout. Musisz być bardziej uważny, informacja o tym, że jesteś sprawdzany jest bardzo widoczna więc niemożliwe, abyś ją przegapił.

 

Odwołanie do odrzucenia

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zaton napisał:

Do odrzucenia

W odwołaniu piszesz, że możesz mieć bana, gdy administracja nie usunie ci działki czyli ban wydany słusznie (sam się przyznałeś).

W tym rzecz... Mogę mieć tego bana, ale nie chcę mieć usuniętej działki

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

W momencie, gdy jesteś sprawdzany to automatycznie teleportuje Cię do sprawdzarki i na ekranie masz bardzo widoczny napis informujący o rozpoczęciu sprawdzania. Jest to niemożliwe, żebyś nie zauważył tego napisu. Również w sprawdzarce masz informację, że logout = ban, więc byłeś świadomy tego co robisz. Musisz być następnym razem bardziej uważny. @D4rkness_ opisał wyżej dokładnie sytuację oraz wytłumaczył, więc odrzucam.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...