Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Crespuu07


Crespuu07
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Crespuu07
Nick Administratora, który banował: D4rkness
Długość bana: 10dni
Kiedy to się stało? : 5minut temu
Opis sytuacji: Byłem sprawdzany za cheaty, których nie posiadałem. Niestety mój internet rozłączył się i nie była to wina z mojej strony, więc chciałbym dostać jeszcze jedną szansę.

dodam dodatkowo też, że straciłem działkę, na którą bardzo długo pracowalem bez powodu.
 

Edytowane przez Crespuu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem Cię przez Discorda, zadzwoniłem do Ciebie, zapytałem się czy się przyznajesz do używania cheatów lub niedozwolonych modyfikacji to Ty się rozłączyłeś. Potem w wiadomości prywatnej jednak się chciałeś przyznawać, ale chwilę wcześniej wyszedłeś z serwera więc wątpię czy naprawdę powodem było rozłączenie Internetu. Jeśli przedstawisz na to jakikolwiek dowód to jestem za akceptacja odwołania oraz ponownym sprawdzeniem. 

 

Obecnie jestem za odrzuceniem

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Crespuu07 napisał:

Owszem napisałem, że się przyznaje żeby uniknąć dłuższego bana  ponieważ za 3 minuty miałem kończyć, ale jednak wbiłem na tego discorda i nagle internet się wyłączył, więc to raczej nie moja wina.

 

 

 

Skoro tak było to przedstaw dowody.

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Czekałam jeszcze na dowody, których niestety nie dostarczyłeś. Odczekaj karę i wracaj do gry, odrzucam.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...