Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mechanik2137


Dorianoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mechanik2137
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Długość bana: 4 tygodnie 
Kiedy to się stało? : 1 listopad 2020r
Opis sytuacji:  Grałem sobie normalnie, jak zawsze na serwerze. Po chwili dostałem bana, który widać niżej. Zdziwiłem się bardzo, ponieważ nic nie pisałem nikomu i nawet sam nie wiedziałem o kogo dane chodzi. Napisał do mnie pewny admin, czy podałem jego dane graczu o nicku Nerdy. Napisałem nie. Tak się zaczęło. Po 2 dniach szukania czy nie napisałem nikomu czegoś z tych rzeczy, nie znalazłem nic i napisał do mnie Kazociak_ skąd wiem, że d0mka_ ma mieć awans, o czym też nie wiedziałem. Było widać, że d0mka_  jest aktywna i po tym sam zrozumiałem, że może mieć awans. Skąd przypuszczenia o tym, że ktoś powiedział to niestety nie wiem. Pytałem się Kazociaka_, czy może mi wysłać dowody, ponieważ dostałem taką informacje, że je posiada. Odpowiedzi nie dostałem do dziś. Wbiłem na ts nie raz, żeby pogadać z Kazociak_ o tym, lecz on nie schodził. Wczoraj rozmawiałem z Zientkiem i powiedział, że mam napisać odwołanie. Nie chciałem go pisać, ale jak admin powiedział to tak zrobiłem, "admin zawsze ma rację". 

Mam nadzieję, że te dowody zobaczę. Może być na mess albo ts. Mi to jest obojętne, ale wolę żeby było to tylko dla mnie.  Chciałbym dostać unbana, jak jest to pomyłka. 
Screen bana: https://imgur.com/a/cbTmDV3

  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
28 minut temu, Mechanik2137 napisał:

admin zawsze ma rację

skoro tym się kierujesz to po co odwołanie, przecież admin ma zawsze racje

 

 

  • Superka 4
  • Haha 6

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Jeżeli sprawa wygląda faktycznie tak jak ty tu piszesz to powinieneś dostać dowody na których widnieje twoja wina, ponieważ admin to też człowiek to może się pomylić. Co do unbana to tak jak napisałeś jeżeli to pomyłka to unban też się należy. Jeżeli nie to odczekaj bana i wracaj do gry.

 

 

  • Superka 1

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugajska26 napisał:

Jeśli nie jesteś świadomy tego co piszesz to zalecam konsultację ze specjalistą, ponieważ zdrowo myślący człowiek wie co pisze. 

 

 

Jeżeli jesteś tego pewna zalecam Tobie konsultacje bo sama mieszasz się już teraz częściej w swoich zeznaniach. Co do odwołania, jestem za tym aby administracja pokazała jakie ma na to dowody ( wszystkim, których Nicki tam są wymienione ). Jeżeli nie ma jasnych dowodów to ban jest postawiony niesłusznie.

 

Edit// Dla każdej osoby nie myślącej poprawnie bo inaczej tego nazwać nie można, punkt w regulaminie brzmi, że administracja zawsze ma rację. Gdyby nie fakt, że oni też się mylą to dział odwołań od bana jak i apelacji byłby bezużyteczny. 

Edytowane przez Nerdy
  • Superka 3
  • Wrr 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka @Mechanik2137 🙂 

 

Dostałeś bana po tym, jak jeden z graczy zgłosił że roznosisz imiona i nazwiska administratorów, chwalisz się że masz ich FB, a nawet pochwaliłeś się, że znasz adres domowy właściciela serwera. Pozyskanie takich informacji nie było dla ciebie trudne, bo przecież byłeś już w administracji, jednak mogłeś trzymać język za zębami, i nie rozpowiadać danych prywatnych administracji (w tym moich). Takim zachowaniem popisały się osoby, które aktualnie mają BL'ke, więc kara jaka została ci wydana i tak jest karą dość łagodną. 

 

Dodam tez od siebie, że jeśli piszesz odwołanie, powinieneś być pewny swojej pozycji w nim, a ty nie jesteś pewny czy była to pomyłka, czy jednak jest to ban słuszny. Odwołanie powinieneś napisac z własnej woli, a nie z woli administratora. 

 

Osobiście, jestem za ODRZUCENIEM

 

Pozdrawiam!

HelpMeToo 🙂 

  • Superka 4
  • Haha 2

 

 

❤️ Helpka ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, której dane osobowe również rozpowszechniono, jestem za odrzuceniem odwołania. Dane osobowe roznosiłeś już wcześniej, nawet będąc w Administracji serwera. Nie wiem co ci to daje, sławę, pieniądze, respekt czy co? Z mojej perspektywy jesteś tylko za to karany, żadnego z tego zysku nie masz. Po co więc to robić?

 

Tutaj też się zgodzę z bugajską i Helpcią - jeśli coś piszesz, musisz być tego pewien, a nie piszesz, że nie wiesz, czy takie coś się faktycznie zdarzyło. 

  • Superka 3
  • Haha 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powody up @bugajska26@Giecio@HelpMeToo

5 godzin temu, Mechanik2137 napisał:

Pytałem się Kazociaka_, czy może mi wysłać dowody, ponieważ dostałem taką informacje, że je posiada. Odpowiedzi nie dostałem do dziś. Wbiłem na ts nie raz, żeby pogadać z Kazociak_ o tym, lecz on nie schodził.

Administracja nie musi przedstawiać dowodów, skoro @Kazociak posiada takie informację/dowody to na ich podstawie dostałeś bana i koniec kropka.

 

5 godzin temu, Mechanik2137 napisał:

Mam nadzieję, że te dowody zobaczę. Może być na mess albo ts. Mi to jest obojętne, ale wolę żeby było to tylko dla mnie.

Dowodów raczej nie zobaczysz i nie dostaniesz.

Cytat

  Chciałbym dostać unbana, jak jest to pomyłka. 

Czyli mam rozumieć że nie jesteś pewien, czy rozsyłałeś dane czy też nie ?

 

Na koniec dodam od siebie, że @Kazociak ostatnimi czasy robi za 2 jak na dole na obrazku i nie zdążyłem dodać odpowiedzi pod pochwałą dla jego, dlatego wstawiam to tutaj. Słusznie ci wlepił banicję za rozsyłanie Danych osobowych "admin zawsze ma rację".

 

Za odrzuceniem

Kizo-1.jpg

  • Superka 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jaką jesteś osobą - lubisz dużo gadać... Oczywiście taka sytuacja mogła mieć miejsce lecz nie masz honoru, żeby się do tego przyznać. Za odrzuceniem 

Edytowane przez Lukaszenko69
  • Haha 1

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

 

Po tym co napisała @bugajska26 oraz @HelpMeToo skłania mnie do myślenia, że robiłeś to najpewniej z wiedzą o konsekwencjach. Moim zdaniem NIE POWINIENEŚ dostać UnBana, a jeżeli się taka sytuacja kiedyś powtórzy to najpewniej dostanie BlackListe. Wiesz, takich rzeczy się po prostu nie robi. Ciesz się, że dostałeś TAK ŁAGODNĄ karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1
  • Like 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...