Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gość michociaak2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michociaak2

Nick zbanowanego: michociaak
Nick Administratora, który banował: papaniosQ
Długość bana: perm, BL
Kiedy to się stało? : wczoraj o 18:31

Opis sytuacji: Hejka, wczoraj zostałem ukarany BlackListą, za „plagiat”. Tak, jestem w stanie przyznać, że posiadam swój server [dlatego też na RC spędzam ostatnio mniej czasu]. Server samą rozgrywką różni się w 100% od RealCrafta, ale dostałem informacje, że regulamin jest strasznie podobny „wręcz identyczny”. Jestem w stanie przyznać, że faktycznie trochę się wzorowałem, ale nie jest on zerżnięty 1:1. Faktycznie kilka punktów jest podobnych, ale §1.1 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. to podstawa. Według mnie wystarczyło powiadomienie mnie o problemie, a problematyczny regulamin został by niezwłocznie zmieniony. Na ten moment mam przygotowany nowy regulamin, który chciałbym aby przed opublikowaniem został zatwierdzony przez osobe z Zarządu, która oceniła by czy regulamin dalej podpina się pod plagiat. Naprawdę zależy mi na RC, łączy mnie z nim wiele wspomnień… liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania.
Screen bana:

obraz.thumb.png.d77b7dfb7936f847a53e3bc60a592ae3.png

Edytowane przez michociaak2
"Nie można odwołać się od Statusu Wyrzucenia i BlackListy." odwołanie wstawione za zgodą oldmancats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

michotek ma bl? XD

 

nie mozna sie odwolywac od bl btw

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...